Wielu artystów, w tym Marek Piekarczyk, może mieć niskie emerytury ze względu na specyfikę ich pracy opartej na umowach o dzieło, co utrudnia regularne odkładanie składek emerytalnych. Marek Piekarczyk wspomniał o swojej emeryturze wynoszącej jedynie 7 złotych i 77 groszy. Pytanie, czy podobny los czeka Katarzynę Skrzynecką.


Aktorka Katarzyna Skrzynecka podzieliła się swoim wyliczeniem emerytury od ZUS. Jednak, niestety, nie mam dostępu do dokładnych danych na ten temat ani informacji na temat konkretnej kwoty, którą otrzymała.

Katarzyna Skrzynecka otrzymała prognozę emerytury od ZUS-u, która wzbudziła jej zaniepokojenie. Chociaż ma jeszcze kilka lat do emerytury, to prognoza nie jest optymistyczna, co wyraziła z żalem. Sugeruje, że jej przyszła emerytura może być podobna lub nieco wyższa niż ta Mareka Piekarczyka. Szczegółów kwoty nie podano, ale Katarzyna Skrzynecka wyraziła swoje obawy co do wysokości swojej przyszłej emerytury.

Katarzyna Skrzynecka otrzymała od ZUS prognozowaną emeryturę o niewielkiej kwocie - wynoszącą 34 złote i 87 groszy. W związku z tym, niezależnie od swojego sukcesu zawodowego, nadal pracuje i stara się oszczędzać na przyszłość, inwestując w prywatne fundusze emerytalne. Wyraziła też przekonanie, że konieczne jest samodzielne dbanie o siebie i swoją rodzinę w starości, jeśli państwo nie zapewnia odpowiednich środków emerytalnych. Fani mają nadzieję, że uniknie losu niektórych artystów, którzy są zmuszeni do organizowania zbiórek na swoją emeryturę.

Jak informował portal "Życie News": SYNOPTYCY ROZCZAROWALI PROGNOZĄ POGODY NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 1 LISTOPADA JUŻ ZA KILKA DNI. WIADOMO JUŻ, JAK UBRAĆ SIĘ ODWIEDZAJĄC MIEJSCA POCHÓWKU

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE WIEŚCI DOTYCZĄCE POSZUKIWANEGO MĘŻCZYZNY Z GDYNI. 44-LETNI GRZEGORZ BORYS ZABRAŁ ZE SOBĄ SPECJALNY PLECAK. TO MOŻE UTRUDNIĆ JEGO ZATRZYMANIE

Portal "Życie News" pisał również: DAWNI KOLEDZY POSZUKIWANEGO GRZEGORZA BORYSA UJAWNILI NIEZNANE FAKTY Z JEGO PRZESZŁOŚCI. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. „ZACHOWYWAŁ SIĘ INFANTYLNIE”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WYSZŁO NA JAW, JAKIE OPŁATY POBIERA KRZYSZTOF JACKOWSKI ZA UDZIELANĄ POMOC. WIELE OSÓB BĘDZIE ZASKOCZONYCH WYSOKOŚCIĄ WYNAGRODZENIA JASNOWIDZA