18 lat temu spacerując po plaży, poznałam mojego przyszłego męża. Zaczęliśmy rozmawiać i wkrótce on przeprowadził się do mojego rodzinnego miasta, pobraliśmy się, a rok później urodził nam się syn. Zamieszkaliśmy w wiejskim domu mojej mamy. Budynek wymagał gruntownego remontu.

Zaczęliśmy powoli go odnawiać. Aby mieć pieniądze na realizację naszych planów, mój mąż pojechał za granicę. Ja zostałam, żeby doglądać prac. Niestety jak to często bywa, znalazł sobie inną. Nie miałam pojęcia i pewnie żyłabym w niewiedzy, gdyby nie to, że sam się do wszystkiego przyznał.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

Przyszedł i wyznał wszystko. Na koniec powiedział, że tamta dziewczyna zaszła w ciążę. Nie wiedziałam, jak powinnam się zachować w takiej sytuacji. Dziecko, brak dochodów, niedokończony dom. Moja kuzynka wyszła za mąż bogato. Pojechałam do niej z nadzieją, że będą mi w stanie pożyczyć jakieś pieniądze, choćby na dokończenie dachu, bo idzie zima.

Kuzynka powiedziała mi, że ​​to dużo pieniędzy i nie jest pewna, czy uda mi się je spłacić. Było mi przykro, ale z drugiej strony rozumiałam ją, przecież nie miałam żadnych dochodów. W tym trudnym okresie zadzwoniła do mnie stara przyjaciółka, która dowiedział się o mojej sytuacji. Zaproponował, żebym pojechała z nią do Francji.

Moja mama zapewniła, że zajmie się moim synkiem. Mogłam jechać. Miało być tylko do czasu, aż zarobię na dach. Zostałam dłużej. Poznałam kogoś. Zakochaliśmy się w sobie. Wiedział, że mam syna i gdy tylko się pobraliśmy, ściągnął go do nas.

Para/YouTube @Wzruszające Historie
Para/YouTube @Wzruszające Historie
Para/YouTube @Wzruszające Historie

Teraz mam przy boku kogoś, kto mnie wspiera. Już nie muszę się martwić o pieniądze. Zatrudniłam też pracowników, żeby zajęli się domem mojej mamy. Nie żałuję, że mój pierwszy mąż mnie zdradził, dzięki temu dziś wiem, co to jest szczęście.

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis zdradził prawdę na temat swojego stanu zdrowia. Czy jego sympatycy mają powody do niepokoju

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Wielbiciele polskiej muzyki pogrążyli się w smutku. Do mediów dotarły wieści o nagłym odejściu jednej z legend rodzimej estrady. Artysta miał 85 lat

O tym się mówi: Wiele osób popełnia te błędy w uprawie grudnika. Przez to roślina nie kwitnie. Jak sprawić, że znów grudnik obsypie się kwiatami