Jak przypomina portal "Goniec", w piątek 20 października doszło do makabrycznej zbrodni, której ofiarą padł 6-letni chłopiec. Policja szuka 44-letniego Grzegorza Borysa, który podejrzewany jest o zabójstwo swojego syna. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna zostawił list. Co w nim napisał?

Wstrząsające zabójstwo 6-latka

44-letni Grzegorz Borys poszukiwany jest od kilku dni przez służby w całym kraju. Mężczyzna miał zabić własnego syna. Sekcja zwłok chłopca potwierdziła, że zmarł wskutek rany ciętej. Do zabójstwa doszło w ostatni piątek i od tego czasu służby prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania podejrzanego.

W akcje zaangażowani są funkcjonariusze, psy tropiące, nurkowie i Żandarmeria Wojskowa. W niedzielę funkcjonariusze opublikowali aktualny wizerunek mężczyzny. Śledczy wskazują, że poszukiwany może być ubrany podobnie, albo nawet tak samo.

Z informacji przekazanych przez portal "Wirtualna Polska" wynika, że mężczyzna jest żołnierzem Komendy Portu Wojennego w Gdyni w stopniu starszego marynarza. W dniu zabójstwa, mężczyzna przebywał na zwolnieniu lekarskim. Miał też zostawić list.

Grzegorz Borys zostawił list?

"WP" wskazuje, że mężczyzna miał zostawi w mieszkaniu list. "Przepraszam za wszystko, wszyscy jesteście bestiami" - tak miał brzmieć sporządzona przez niego odręczna notka. Miała zostać odnaleziona przez policjantów, którzy zostali wezwani na miejsce zbrodni.

Wiele wskazuje na to, że zbrodnia została przez Grzegorza Borysa zaplanowana. Dowodem na to miał być fakt, że zabrał ze sobą sprzęt survivalowy.

"Miał ze sobą nóż, którym prawdopodobnie zabił swoje dziecko. Udał się do lasu, który znał jak własną kieszeń. Nie widać było po nim nerwowości, a raczej realizację wcześniej opracowanego planu ucieczki" - wskazuje portal "Wirtualna Polska".

Obława policyjna/YouTube @TVP Info
Obława policyjna/YouTube @TVP Info
Obława policyjna/YouTube @TVP Info

Obława na podejrzanego trwa.

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel stawia kolejne kroki w życiu prywatnym. Tancerz postanowił poznać swoje dzieci z nową partnerką. Wiadomo, jak zareagowali Adam i Helenka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Do tej pory prawie nikt nie wiedział, jak wygląda mieszkanie prezesa PiS. Jarosław Kaczyński ma sentyment do przeszłości. Do sieci wyciekły zdjęcia

O tym się mówi: Daniel Martyniuk wziął ślub. Z ukochaną pobrali się w wyjątkowym miejscu. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z uroczystości