Jak przypomina portal "Pudelek", Daniel Martyniuk wspólnie z ukochaną wybrali się na Bali. Jak się okazuje, to właśnie tu para zdecydowała się wziąć ślub. Sieć obiegły pierwsze zdjęcia z radosnego dnia.

Ślub, rozwód i ślub

Daniel Martyniuk po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu. Jego pierwsze małżeństwo z Eweliną skończyło się w atmosferze skandalu. Syn Zenka chętnie prał brudy. Niepochlebnych opinii pod adresem byłej synowej nie szczędziła również Danuta Martyniuk. Po czasie Danka przyznała, że nico ją poniosło i przestała zabierać głos na temat byłej synowej. Zamilkł też sam Daniel.

Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com

Wielu nie ma wątpliwości, że wpływ na to mógł mieć ruch prawników Eweliny, którzy zagrozili Martyniukom pozwem.

Jakiś czas później media zaczęły rozpisywać się o nowej partnerce Daniela Martyniuka. Z Faustyną młody Martyniuk związany był jeszcze przed ślubem z Eweliną. I choć rozstali się na dłuższy czas, okazało się, że ich miłość "nie zardzewiała" i w ubiegłym roku para się zaręczyła. Teraz są już po ślubie!

Daniel Martyniuk wziął ślub na Bali!

O ślubie Daniela Martyniuka i Faustyny mówiono od chwili, w której jasne stało się, że para się zaręczyła. Ostatnio para regularnie dzieli się zdjęciami ze swojego pobytu na Bali. Teraz na profilu Faustyny pojawiło się zdjęcie ze ślubu!

Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widzimy Daniela w eleganckim jasnym garniturze i jego ukochaną w sukni ślubnej. Para pozuje przy tabliczce z napisem "Witamy na ślubie Daniela i Faustyny" i datą 23 października!

Młodziej parze życzymy powodzenia na nowej wspólnej drodze życia!

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel stawia kolejne kroki w życiu prywatnym. Tancerz postanowił poznać swoje dzieci z nową partnerką. Wiadomo, jak zareagowali Adam i Helenka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Do tej pory prawie nikt nie wiedział, jak wygląda mieszkanie prezesa PiS. Jarosław Kaczyński ma sentyment do przeszłości. Do sieci wyciekły zdjęcia

O tym się mówi:Zaskakujące informacje na temat Macieja Kurzajewskiego obiegły media. Czy już niebawem dziennikarz zniknie z TVP