Całe życie tkwiłam w bzdurnym przekonaniu, że to mężczyzna rządzi w domu i nie mam prawa być wobec niego nieposłuszna. Byłam mężatkom trzykrotnie i za każdym razem trafiałam na facetów, dla których byłam tylko służącą. Pierwszy mąż odszedł do innej, zostawiając mnie z dwójką dzieci.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

Ponownie wyszłam za mąż. Urodziłam kolejną dwójkę. Musiałam pójść do pracy, bo mąż zarabiał niedużo, a rodzinę trzeba przecież z czegoś wykarmić. Niestety, kiedy zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem i groziło mi kalectwo, mój mąż zdecydował, że wypisuje się z tego związku. Udało mi się zachować sprawność.

Po moich doświadczeniach powinnam była wreszcie zrozumieć, ale nie potrafiłam wyciągać wniosków z błędów i znów je popełniałam. Znalazłam męża numer 3. Tym razem trafiłam na faceta, który miał dwie lewe ręce i to na mnie spadł obowiązek zadbania o dom. Zaczęłam nawet udzielać dodatkowych korepetycji, żeby dorobić.

Ostatnio mój mąż coraz bardziej na mnie narzeka. Stwierdził, że mocno się zaniedbałam. Stwierdził, że jestem już stara i brzydka, choć jest ode mnie młodszy zaledwie o trzy lata, ale nawet wtedy, gdy mnie obraża i wyzywa, nie mogę się przemóc, żeby od niego odejść. Dalej robie swoje, choć cała ta sytuacja mocno daje mi się już we znaki.

Kobieta/YouTube @Wzruszające Historie
Kobieta/YouTube @Wzruszające Historie
Kobieta/YouTube @Wzruszające Historie

Sama nie wiem, co powinnam zrobić. Jestem w takim wieku, że znalezienie nowego partnera nie będzie łatwe. A co, jeśli nie znajdę nikogo, kto mnie zechce. Nie zamierzam zostać sama na stare lata. Chyba nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zacisnąć zęby i ignorować jego zachowanie.

Co byście mi doradziły?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Synowa poradziła nam, żebyśmy przenieśli się do domu opieki, skoro nie jesteśmy w stanie zająć się sami sobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Hakiel w mocnych słowach o byłej żonie i „Kurzopkach”. Tancerz niedawno udzielił głośnego wywiadu. Co miał do powiedzenia o eks partnerce

O tym się mówi: Najnowsze informacje o sprawie 5-letniego Maurycego z Poznania. 71-letni nożownik nie został przesłuchany. Wiadomo, dlaczego podjęto taka decyzję