Jak podaje portal "O2", pewna kobieta poszła na grób swojej babci wspólnie ze swoim małym dzieckiem. W pewnym momencie maluch zaczął zachowywać się w dość dziwny sposób. Wszystko zostało nagrane. Czy dziecko zobaczyło ducha?

Dzieci widzą duchy?

Osoby badające i wierzące w zjawiska paranormalne, przekonują, że zarówno zwierzęta, jak i małe dzieci mają możliwość widzieć duchy. Zdolność ta ma dotyczyć najmłodszych dzieci, które nie są jeszcze w pełni świadome tego, że widzą coś, czego nie widzą dorośli. Ma mieć ona swoje wyjaśnienia. Jedno z nich ma związek z długością postrzeganych przez nas fal.

Jak się okazuje, dorosły człowiek może zobaczyć tylko fale o długości od 400 nm do 700 nm. W przypadku dziecka są to fale od 380 nm, co znacznie poszerza ich zdolności postrzegania tego, co je otacza. " Jeśli więc wziąć pod uwagę fakt, że paranormalne zjawiska zazwyczaj widziane są w świetle podczerwonym, można wysnuć teorię, że to właśnie z tego względu dzieci widzą duchy" - wskazuje portal "Ofeminin".

Być może wy też znaleźliście się w sytuacji, w której wasze małe dziecko wpatrywało się w jakiś punkt, uśmiechając się, choć nikogo w tym miejscu nie było. Pewna kobieta doświadczyła tego na cmentarzu.

Zaświaty/YouTube @DeeJeyPallaside
Zaświaty/YouTube @DeeJeyPallaside
Zaświaty/YouTube @DeeJeyPallaside

Kobieta nagrała niecodzienne zachowanie swojego dziecka

Kobieta poszła odwiedzić grób babci ze swoim małym dzieckiem. W pewnej chwili maluch zaczął machać rączką. Jego mama od razu włączyła nagrywanie. "Moja babcia zmarła kilka lat przed narodzinami Harlowa, to jego reakcja" - napisała w komentarzu do nagrania, na którym maluch wpatruje się w grób, żywo gestykuluje i gaworzy.

Choć mama chłopca dopytuje go, co takiego widzi, jest on zbyt mały, żeby odpowiedzieć.

@the_bonehead

#horror #scary #paranormal #scaryvideos #spooky #ghostmode #unexplained #creepy #ghost #horrortok #creepyvideos #skinwalker #scarytok #monster #fear #unbelievable #fyp #scarytiktoks #hauntedtiktok

♬ original sound - The bonehead

Pod nagraniem pojawiła się lawina komentarzy. Internauci pisali o "magicznej chwili" i dzielili się swoimi, bardzo podobnymi doświadczeniami.

A wy, co sądzicie o nagraniu?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Zaszłam w ciążę i nie wiem, co powinnam teraz zrobić. Mam dwa wyjścia i każde wydaje mi się najgorszym z możliwych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dyrektor szpitala w Nowym Targu dostał nagrodę finansową. Wiele osób nie kryje oburzenia i przypomina ciężarną Dorotę, która tu straciła życie

O tym się mówi: Chryzantemy to nie jedyne kwiaty, jakie warto postawić na grobie. Które rośliny możemy wybrać na Wszystkich Świętych