Krzysztof Jackowski wyraził swoje niepokojące przewidywania dotyczące wyborów w 2023 roku. Słowa znanego polskiego jasnowidza sugerują, że obecna władza może nie być gotowa na ewentualną porażkę. Jackowski podzielił się tym przekonaniem podczas swojej wizyty w Radiu Zet.

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz, w swoich ostatnich wypowiedziach skupił się na wyborach w Polsce, które odbędą się 15 października 2023 roku. Wyraził swoje przemyślenia na temat sposobu, w jaki Prawo i Sprawiedliwość może zareagować na wyniki tych wyborów. Podzielił się tym w podcaście Patryka Wołosza w Radiu Zet, sugerując, że te wybory są niezwykle istotne.

Krzysztof Jackowski wygłosił alarmujące przewidywania, które sugerują, że PiS może zrobić wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać władzę po wyborach w 2023 roku. Jasnowidz uważa, że dla partii rządzącej chodzi nie tylko o utrzymanie władzy ze względu na duma władzy, ale także o kontynuację swoich działań i projektów.

Podczas swojej wizyty w Radiu Zet, Krzysztof Jackowski podkreślił, że zbliżające się głosowanie w wyborach jest niezwykle istotne, nie tylko dla Polski, ale również dla czegoś większego. Jasnowidz wyraził przekonanie, że wyniki tych wyborów mogą wpłynąć na sposób przeprowadzania przyszłych wyborów oraz na to, czy polska tożsamość będzie zachowana w przyszłości. Wyraził przekonanie, że PiS będzie bardzo zdecydowany w dążeniu do utrzymania większości w parlamencie, aby kontynuować swoje rządy.


To też może cię zainteresować:
Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czym pochować zmarłego. Przed tym dylematem stają wszyscy przygotowujący ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Odpowiedź nie jest oczywista

O tym się mówi: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie. Sąd zabrał głos w sprawie szybkiego zakończenia ich małżeństwa"