Pola Wiśniewska opublikowała zdjęcie testu ciążowego. Czy to oznacza, że Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko?

Pola, małżonka Michała Wiśniewskiego, udostępniła w mediach społecznościowych obraz wyniku testu ciążowego, który wykazywał pozytywny wynik. Reakcja Michała Wiśniewskiego była niezwykle zaskakująca, ponieważ uwierzył, że stanie się ojcem po raz kolejny. Jednak prawda dotycząca tej sytuacji okazała się być czymś zupełnie innym.

Michał Wiśniewski jest już ojcem licznej rodziny, mając dzieci o imionach Xaviera, Fabienne, Etiennette, Vivienne, Falco Amadeusza i Noela Cloe. Jednak po ślubie z piątą żoną, Polą, w maju 2023 roku powitali synka o imieniu Noel Cloe. Ostatnio Pola Wiśniewska wrzuciła do sieci zdjęcie testu ciążowego z datą 4.10.2022 roku, co wzbudziło wspomnienia. Michał Wiśniewski, widząc to zdjęcie, początkowo uwierzył, że po raz kolejny zostanie ojcem, komentując je słowami: "Już myślałem, że znowu."


To też może cię zainteresować:
Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czym pochować zmarłego. Przed tym dylematem stają wszyscy przygotowujący ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Odpowiedź nie jest oczywista

O tym się mówi: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie. Sąd zabrał głos w sprawie szybkiego zakończenia ich małżeństwa"