Jak wskazuje portal "Super Express", numerolodzy przekonują, że numer domu czy mieszkania może mieć ogromny wpływ na nasze życie. Wierzą, że każda liczba niesie za sobą konkretną energię i wibrację. Nie inaczej jest w przypadku numeru domu, czy mieszkania. Jest to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, a co za tym idzie, oddziałuje na nas w sposób szczególny. Jedna z liczb przyciąga do nas bogactw. Która?

Ten numer domu przyciągnie do nas bogactwo

W numerologii znajdziemy zarówno cyfry przyciągające, jak i odpychające od nas pieniądze. Na tej podstawie łatwo wytypować numery domów, które z jednej strony przyciągają, z drugiej odpychają od nas pieniądze.

Okazuje się, że największą moc ściągania do nas bogactwa ma cyfra 3. Kiedy znajdziemy się pod wpływem jej wibracji, wzrasta nasza kreatywność i chęć do działania. Dzięki niej znajdujemy w sobie pokłady energii pozwalające nam podejmować kolejne wyzwania. Do 3. przypisana jest również wytrwałość i ambicja.

Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski
Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski
Numerologia/YouTube @Mateusz Pruszowski

Mieszkasz pod numerem 3? Ciesz się tym!

Mieszkające pod tym adresem osoby nie narzekają na brak pieniędzy. Częściej niż inni osiągają sukces finansowy. Dzieje się tak również dlatego, że nie boją się podejmować ryzyka i to w wielu różnych dziedzinach.

W takich mieszkaniach świetnie odnajdą się osoby, które stawiają przede wszystkim na karierę zawodową i na niej się koncentrują. Numer ten pozwoli im pomnożyć dotychczas zarobione pieniądze.

Będzie to świetny adres, żeby założyć pod nim pracownię artystyczną lub dowolny biznes. W tym przypadku trójka przyciągnie do nas klientów i pociągnie za sobą nowe zlecenia.

Numerologia/YouTube @Tarocistka Freya
Numerologia/YouTube @Tarocistka Freya
Numerologia/YouTube @Tarocistka Freya

Ta cyfra idzie w parze z biedą

Cyfra 2 nie przyniesie nam fortuny, wprost przeciwnie. Symbolizuje ona biedę i oszczędność. Przypisuje się jej również podział, co dotyczy wszystkich pozyskanych pieniędzy.

Warto uważać również na cyfry 5 i 6. Ta pierwsza sprzyja wydatkom, a druga ogólnie uznawana jest za nieszczęśliwą.

Mieszkacie pod adresem przyciągającym bogactwo?

To też może cię zainteresować: Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magda Gessler nie jest już najcenniejszą gwiazdą stacji. Dane są bezlitosne. Co na to sama zainteresowana

O tym się mówi: Anna Dereszowska gościła w show Marzeny Rogalskiej. Takiego przebiegu rozmowy nikt się nie spodziewał. Doszło do rękoczynów