Jak podaje portal "Pomponik", widzowie programu Marzeny Rogalskiej przecierali oczy ze zdumienia. W premierowym odcinku "Rogalska show" gościła Anna Dereszowska. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę gorąco, bo obie panie skoczyły sobie do gardeł. Padły mocne epitety, a w ruch poszły ręce. Poznajcie szczegóły!

Anna Dereszowska pojawiła się w programie Marzeny Rogalskiej

Początek programu nie zapowiadał, że w dalszej jego części dojdzie do dantejskich scen. Marzena Rogalska z zaproszoną do programu Anną Dereszowską rozpoczęły od rozmowy na temat macierzyństwa. Aktorka opowiedziała o tym, czym mogłaby się zajmować, gdyby nie zdecydowała się na grę.

W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat zabiegów medycyny estetycznej. Anna Dereszowska stwierdziła, że gospodyni show z pewnością skorzystała z zabiegów, żeby poprawić urodę, choć miała spore zastrzeżenia co do efektów.

Anna Dereszowska i Marzena Rogalska/TVN
Anna Dereszowska i Marzena Rogalska/TVN
Anna Dereszowska i Marzena Rogalska/TVN

Panie rzuciły się sobie do gardeł

Dereszowska stwierdziła, że jedna z warg Rogalskiej jest przyduża, a druga przymała. Marzena Rogalska nie ustawała w przekonywaniu aktorki, że nigdy nie skorzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

"Krzywa to chyba jesteś ty, a kto ci tak rozpłaszczył tę dolną wargę?" - odgryzła się w pewnym momencie Rogalska.

"Naturalna właśnie, taka rozpłaszczona" - odpowiedziała Dereszowska. Po wielu nieprzyjemnych słowach między paniami doszło do rękoczynów.

Aktorka zaczęła ciągnąć Rogalską za włosy, czego efektem była kępka włosów, która została między jej palcami. Potem Dereszowska oblała wodą najpierw gospodynię show, a potem samą siebie. Na koniec roztrzaskała szklankę o stół.

Dość szybko okazało się, że cała scena była zainscenizowana, a wyrwane pasmo włosów było sztuczne. Trzeba przyznać, że wyszło dość przekonująco. Jeśli jeszcze nie widzieliście nagrania, możecie je zobaczyć tutaj.

Anna Dereszowska i Marzena Rogalska/TVN
Anna Dereszowska i Marzena Rogalska/TVN
Anna Dereszowska i Marzena Rogalska/TVN

Jak oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska wróciła do najtrudniejszych chwil w życiu. "Pomyślałam, że powinnam skończyć z tą działalnością, albo skończyć ze sobą"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdzili to, o czym plotkowano od dawna. "Tak powinno być od samego początku"

O tym się mówi: Tak dziś wygląda mogiła Anny Przybylskiej. Obok tego widoku nie można przejść obojętnie