Kiedy Natalia wychodziła za mąż, jej ukochany powiedział, że zamieszkają razem z jego matką, przynajmniej na jakiś czas. Bardzo kochała Daniela, dlatego się na to zgodziła. Po ślubie okazało się, że była to najgorsza decyzja, jaką mogła podjąć.

Teściowa nie miała oporu przed wtrącaniem się we wszystko. Wytykała Natalii każdy błąd. Nie pozwalała jej swobodnie o niczym decydować. Daniel zawsze stawał po stronie matki, co sprawiało, że jego żona zawsze czuła się jak intruz w domu, który miał być też jej domem.

Teściowa i synowa/YouTube @Ekstra News

Kiedy Natalia zaszła w ciążę, mąż obiecał jej, że wszystko się zmieni. Niestety zmiana nie trwała długo. Kiedy dziecko pojawiło się na świecie, matka Daniela znów o sobie przypomniała. Nieustannie krytykowała to, jak świeżo upieczona mama radzi sobie z opieką nad dzieckiem.

Najgorzej było wtedy, gdy Daniel wyjeżdżał w delegacje, wtedy teściowa już z niczym się nie hamowała. Jednak nawet nie to bolało Natalię najbardziej. Znacznie gorzej znosiła to, że kiedy mąż wracał, to matka była na pierwszym planie, a nie ona i ich synek.

Pewnego dnia czara goryczy się przelała. Po kolejnej kłótni z teściową Natalia postanowiła zabrać dziecko i wyprowadzić się z domu. Znalazła schronienie u kuzynki.

Jej mąż nie szukał jej, jakby miał gdzieś ją i ich dziecko. Zdecydowała się na rozwód. Obawiała się samotnego macierzyństwa, ale w małżeństwie z Danielem i tak była zdana na samą siebie. Nie pomagały też słowa bliskich, którzy przekonywali ją, że nie powinna odcinać dziecka od ojca. Tyle że on sam już dawno się od nich odciął.

Rozwiedli się. Natalia nie interesowała się tym, co stało się z jej byłym mężem. Kiedyś usłyszała, że po niej miał jeszcze dwie żony, ale każda z nich od niego odeszła. Natalia była sama, ale nigdy wcześniej nie czuła się tak dobrze we własnym życiu.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

To też może cię zainteresować: Z życia. W wieku 58 lat zdecydowałam się znaleźć męża na portalu randkowym. Pierwszy śmierdział, drugi miał żonę. O trzecim wolę zapomnieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Grażyna Torbicka zdobyła się na wyjątkowo trudne wyznanie. Opowiedziała o braku potomstwa i powodach bezdzietności

O tym się mówi: Magda Gessler nie jest już najcenniejszą gwiazdą stacji. Dane są bezlitosne. Co na to sama zainteresowana