Jak przypomina portal "Super Express", Michał Szpak ma trzy siostry. Ostatnio pojawił się jedną z nich na koncercie Patrycji Kazadi, która wraca z nową płytą. Oczy wszystkich zwrócone były na Ewę Szpak. Młodsza siostra artysty rzadko pojawia się na czerwonym dywanie i raczej stroni od mediów, dlatego jej pojawienie się na wydarzeniu wywołało tym większe poruszenie.

Rodzeństwo Szpaków zachwyciło na czerwonym dywanie

Michał Szpak to jeden z najbardziej wyrazistych artystów polskiej sceny muzycznej. Szerokiej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w programie "Mam talent", którego co prawda nie wygrał, ale który stał się dla niego trampoliną do wielkiej kariery. Artysta nie tylko chętnie sam występuje, ale także pojawia się na koncertach innych gwiazd.

Ostatnio Michał Szpak wybrał się na koncert Patrycji Kazadi. Towarzyszyła mu młodsza siostra Ewa, która raczej stroni od czerwonego dywanu i ścianek. Trzeba przyznać, że rodzeństwo prezentowało się znakomicie.

Tak wygląda młodsza siostra Michała Szpaka!

Michał Szpak na koncert swojej koleżanki po fachu włożył połyskujący srebrem garnitur oraz biały podkoszulek i buty w tym samym odcieniu. Jego siostra z kolei postawiła tego wieczoru na jasne jeansy, do której dobrała czarny gorset i długi czarny płaszcz. Oboje prezentowali się wyjątkowo, co możecie zobaczyć poniżej.

Szpak nie był jedynym artystom, jaki pojawił się na koncercie Patrycji Kazadi. Wśród gości pojawili się między innymi Joanna Moro, Kaja Paschalska oraz Julia Wieniawa, która wybrał na tę okazję torebkę marki Gucci.

Dostrzegacie podobieństwo rodzeństwa Szpaków?

To też może cię zainteresować: Do widzów TVP dotarły smutne wieści. Nie ma już wśród nas twórcy kultowych programów rozrywkowych stacji. W wieku 93 lat odeszła legenda telewizji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kiedy syn oznajmił, że wstępuje do seminarium, omal nie dostałam zawału. Nie chcę, żeby zmarnował sobie życie

O tym się mówi: Znów głośno jest o kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego. "Nie tego Meghan chce już teraz od życia"