Jak wskazuje portal "Super Express", jedna z królewskich biografek twierdzi, że Meghan Markle i książę Harry wiodą dwa osobne życia. Emily Andrews zdradziła, co jej zdaniem jest największą kością niezgody między małżonkami. To z pewnością nie uciszy plotek o możliwym rozstaniu pary. Poznajcie szczegóły!

Inne priorytety Meghan Markle i księcia Harry'ego

Od dłuższego czasu w mediach sporo spekuluje się na temat relacji małżeńskich księcia Harry'ego i Meghan Markle. Od dłuższego czasu mówi się, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Plotek tych nie zażegnało nawet pojawienie się pary na igrzyskach weteranów Invictus Games.

Głos w sprawie małżeństwa młodszego syna króla Karola III zabrała królewska biografka Emily Andrews. W rozmowie z "Woman Magazine" zdradziła, że osoby z otoczenia księcia Harry'ego otwarcie mówią o tym, co jest kością niezgody między nim a Meghan Markle. Jak się okazuje, są nimi odmienne priorytety małżonków.

Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

"Wiedli oddzielne życia"

Zdaniem Andrews w ostatnim czasie mieliśmy okazję oglądać Harry'ego i Meghan częściej oddzielnie niż razem. Osoby z otoczenia pary miały wskazywać, że "wiedli oddzielne życia". Wszystko przez to, że aktorka ma być skoncentrowana na przyszłości, podczas gdy Harry wciąż tkwi w przeszłości.

Ponoć Meghan zależy na tym, żeby zbudować własną markę, całkowicie oderwaną od brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykańska aktorka marzy o tym, żeby przestać być kojarzona jako żona księcia. Stąd decyzja o podpisaniu kontraktu z hollywoodzką agencją talentów William Morris Endeavour, której podopiecznymi jest m.in. Adele.

Zdaniem Andrews Meghan chce stworzyć globalną markę, podczas gdy jej mężowi nie zależy na rozgłosie.

"Harry jednak niekoniecznie lubi popularność i byłby o wiele szczęśliwszy, siedząc w domu z dziećmi i pracując charytatywnie, ale zdecydowanie nie tego Meghan chce już teraz od życia"- powiedziała biografka.

Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Książę William od początku nie miał najlepszego zdania o Meghan Markle. Niewiarygodne, co powiedział Harry'emu na jej temat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emocje wzięły górę. Doszło do karczemnej awantury w studiu Polsatu. Prowadzący program musiał stanowczo zareagować

O tym się mówi: Zaskakujące sceny w programie "Pytanie na śniadanie". Wszystko na oczach Olka Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej. Co się stało