Jak przypomina portal "Pomponik", Małgorzata Tomaszewska niedawno ogłosiła, że spodziewa się swojego drugiego dziecka. Ciężarna dziennikarka była ostatnio świadkiem niecodziennych scen w "Pytaniu na śniadanie", który współprowadziła z Olkiem Sikorą. Co się dokładnie wydarzyło?

Nietrudno o wpadki

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami, a z racji tego, że realizowane są w czasie rzeczywistym, każdą wpadkę widzą widzowie. We wtorkowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" doszło do niecodziennych scen, które wzbudziły sporo emocji.

Wszystko przy okazji kącika Szymona Fiołki, który prowadził kącik o dekorowaniu wnętrz. Tym razem głównym tematem były dekoracje jesiennego stołu. Kiedy ekspert zabrał głos, jeden ze stojących za nim wazonów niespodziewanie spadł na ziemię.

Na szczęście udało się uniknąć rozbicia wazonu. Olek Sikora od razu podniósł przedmiot i chciał go postawić w innym miejscu, co od razu spotkało się z protestem ze strony Fiołki.

"Psuje mi tu koncepcję" - stwierdził ekspert od dekorowania wnętrz i wazon wrócił na poprzednie miejsce.

Szymon Fiołka, Małgorzata Tomaszewska, Olek Siokora/Instagram @pytanienasniadanie
Szymon Fiołka, Małgorzata Tomaszewska, Olek Siokora/Instagram @pytanienasniadanie
Szymon Fiołka, Małgorzata Tomaszewska, Olek Siokora/Instagram @pytanienasniadanie

Na tym się nie skończyło

Nieco później Tomaszewska zapytała, czy może skorzystać z koca, który leżał na krześle i czy to nie zniszczy koncepcji Fiołki. Gdy uzyskała zgodę, próbowała owinąć kocem ciążowy brzuszek, ale ten zsunął się na ziemię.

Jakby tego było mało, wazon wylądował na podłodze po raz drugi, co Sikora skwitował teorią, że na planie pojawił się duch i konieczne jest "okadzenie" miejsca w przerwie reklamowej.

Jesteście fanami "Pytanie na śniadanie"? Jak podobały się wam jesienne aranżacje eksperta?

To też może cię zainteresować: Zgodnie z numerologią ta cyfra przynosi pecha. Ci, którzy mają ją w dacie urodzenia muszą mieć się na baczności. Przyszły rok nie będzie pozytywny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William od początku nie miał najlepszego zdania o Meghan Markle. Niewiarygodne, co powiedział Harry'emu na jej temat

O tym się mówi: Emocje wzięły górę. Doszło do karczemnej awantury w studiu Polsatu. Prowadzący program musiał stanowczo zareagować