Jedna z czytelniczek portalu "Styl" podzieliła się swoją historią. Autorka listu podkreśliła, że choć człowiekowi wydaje się, że choroba go ominie, nie każdemu się udaje jej uniknąć. Z dnia na dzień stała się niedołężna i całkiem zdana na innych. Jak przyznała, jej własne dzieci nie były zachwycone perspektywą zajmowania się nią. Pomoc przyszła do niej z zupełnie niespodziewanej strony.

Mam troje dzieci

Autorka listu doczekała się trójki dzieci. Jej córka wyprowadziła się za granicę. Starszy syn jest prezesem znanej firmy, ale niestety nigdy nie znajduje czasu dla swojej matki, ważniejsze są obowiązki zawodowe. Młodszy syn też się ożenił i wspólnie z żoną planują potomstwo, co bardzo ją ucieszyło.

Autorka listu nie ukrywa, że nie miała szczególnie dużych problemów ze zdrowiem. I nagle przyszedł udar. Straciła przytomność. W takim stanie znaleźli ją młodszy syn i synowa. Wezwali pogotowie. Choć lekarzom udało się uratować jej życie, to niestety stała się niepełnosprawna i całkowicie zdana na innych.

Kobiety/YouTube @Historie Życiowe
Kobiety/YouTube @Historie Życiowe
Kobiety/YouTube @Historie Życiowe

Dzieci mi współczuły, ale nie były zachwycone

"Starszy syn i córka zaczęli się naradzać, jaką formę opieki dla mnie zorganizować, i chcieli mnie umieścić w jakimś profesjonalnym ośrodku" - pisała autorka listu. Żadne z jej dzieci nie było w stanie zrezygnować ze swojego dotychczasowego życia, żeby opiekować się chorą matką.

Wtedy niespodziewanie swoją pomoc zaoferowała jej żona najmłodszego syna. Zaproponowała, że przeniesie się do teściowej, będzie ją woziła na rehabiltację i pomagała w codziennych czynnościach.

Kobieta nie spodziewała się, że pomoc przyjdzie właśnie od synowej. Poświęciła się dla niej, odkładając na bok swoje plany i marzenia. Choć dzieci też starały się pomóc przynajmniej finansowo.

Kobiety/YouTube @EKSTRA NEWS
Kobiety/YouTube @EKSTRA NEWS
Kobiety/YouTube @EKSTRA NEWS

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Nie chcę iść na pogrzeb babci. Rodzina nie jest w stanie zrozumieć mojej decyzji. Czy widzieliście ciężarną na cmentarzu

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Magdalena C. może mieć poważne kłopoty. Aktorka już usłyszała prokuratorskie zarzuty. O co jest podejrzana i co jej grozi

O tym się mówi:Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego zaskoczyli opiniami na temat prezesa PiS. Zdradzili, jak się mieszka obok znanego w Polsce polityka. Co o nim sądzą