Elżbieta Zapendowska zdobyła ogromną popularność na początku XXI wieku dzięki swojej roli w programie "Idol", który cieszył się rekordową popularnością na antenie telewizji Polsat. Jako surowa i wymagająca jurorka, budziła respekt wśród aspirujących wokalistów.

Niestety, od lat boryka się z poważnymi problemami ze wzrokiem. Ostatnie informacje o jej zdrowiu, które pojawiły się w programie "Doda. Dream Show", są dramatyczne.

Elżbieta Zapendowska pojawiła się w programie "Doda. Dream Show", gdzie Doda, która kiedyś była jej uczennicą, przeprowadziła wywiad z nią. Zapendowska słynęła z bycia surową jurorką w "Idolu", która czasem pozbawiała uczestników marzeń o wielkiej karierze muzycznej. Jednak przez wiele lat była także nauczycielką śpiewu i miała wśród swoich uczennic m.in. Dorotę Rabczewską, znaną jako Doda.

W programie Doda oceniła formę wokalną Zapendowskiej jako najlepszą w jej życiu, co spotkało się z uznaniem charyzmatycznej jurorki. Jednak w programie pojawiły się także mniej przyjemne wątki dotyczące zdrowia Elżbiety Zapendowskiej.

Elżbieta Zapendowska, nauczycielka śpiewu od szóstego roku życia, od dawna zmaga się z problemami ze wzrokiem. W jednym z wywiadów z 2022 roku wyraziła spokój i pokorę wobec swojej sytuacji, mówiąc, że oczekiwała, iż pewnego dnia straci wzrok w jednym oku, co się też stało. Teraz, w rozmowie z Dodą, opowiedziała dramatycznie, że już "g***o widzi", ale zaznaczyła, że czuje się dobrze, poza utratą wzroku, i nie narzeka na swoje życie. Ostatecznie wyraziła wdzięczność za to, że nadal trochę widzi jednym okiem.


To też może cię zainteresować: Danuta Martyniuk zdradziła plany na najbliższą przyszłość. Czeka ją zagraniczna podróż. To nie wszystko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W „Faktach” TVN ostro rozprawiono się z Telewizją Polską. Prowadząca program Anita Werner nie zostawiła na stacji suchej nitki. Widzowie otwarli usta

O tym się mówi: Kto może pojawić się na weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Iza Krzan postanowiła zabrać głos w sprawie