Jak przypomina portal "Pomponik", Agata Kornhauser-Duda często jest krytykowana. Obrywa jej się zarówno za jej milczącą postawę, jak i za część stylizacji, jakie wybiera na oficjalne wyjścia. Krytykę wywołała również wizyta pierwszej damy w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbywa się Zgromadzenie Ogólne ONZ. Tym razem poszło o fryzurę żony prezydenta Dudy. Ekspert był bezlitosny. Poznajcie szczegóły!

Krytyka Agaty Kornhauser-Dudy

Jak wiele osób publicznych, tak i Agata Kornhauser-Duda mierzy się z częstą krytyką. Wielu osobom nie podoba się to, że żona prezydenta nie zabiera głosu w najważniejszych sprawach społeczno-politycznych. Doczekała się nawet przydomku "milcząca pierwsza dama".

Z krytycznymi opiniami spotyka się także styl prezentowany przez żonę prezydenta Andrzeja Dudy. Wielu zarzuca małżonce głowy państwa, że jej styl jest zbyt zachowawczy. Ostatnio więcej uwagi poświęcano jednak nie strojom Agaty Kornhauser-Dudy, ale jej fryzurze.

Ekspert nie ma litości dla fryzury pierwszej damy

Poprzednie uczesanie Agaty Kornhauser-Dudy, choć nie wszystkim się podobało, nie było szczególnie krytykowane. Zmiana fryzury na boba sprawiła, że entuzjaści znaleźli się w mniejszości. Szczególnie krytycznie o nowym uczesaniu pierwszej damy wypowiedział się Michał Musiał, specjalista od fryzur.

"Dziś nikt, kto chce wyglądać dobrze, już się tak nie czesze. Współczesne boby nie są tak mocno wycięte na karku, jak u Pierwszej Damy" - stwierdził Musiał w rozmowie z portalem "Plotek".

Ekspert zaznaczył, że kolejnym błędem Agaty Kornhauser-Dudy było użycie zbyt dużej ilości lakiery do włosów, czego efektem było "zrobienie sobie hełmu na głowie" i "dodanie sobie lat". Musiał stwierdził, że ratunkiem dla pierwszej damy jest zapuszczenie włosów do linii szczęki.

A jak wam podoba się aktualna fryzura Agaty Kornhauser-Dudy?

To też może cię zainteresować: Sieć obiegło porażające nagranie. Piorun uderzył w dwie osoby uciekające przed burzą. Życia plażowiczów nie udało się uratować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena C. może mieć poważne kłopoty. Aktorka już usłyszała prokuratorskie zarzuty. O co jest podejrzana i co jej grozi

O tym się mówi:Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego zaskoczyli opiniami na temat prezesa PiS. Zdradzili, jak się mieszka obok znanego w Polsce polityka. Co o nim sądzą