Jak przypomina portal "Goniec", kilka miesięcy temu cała Polska żyła dramatem rodziny Kubackich. Najpierw pojawiła się informacja, że Dawid Kubacki rezygnuje z ostatniego konkursu cyklu Raw Air z powodów osobistych. Dzień później media obiegła informacja, że żona skoczka walczy o życie. Na szczęście walkę tę wygrała, choć konieczne okazało się wszczepienie Marcie rozrusznika serca. Ostatnio Kubacka zamieściła w sieci wyjątkowe nagranie.

Dramatyczne chwile

Pierwsza połowa roku była dla rodziny Kubackich niezwykle trudna. Marcie Kubackiej przyszło się mierzyć z poważnymi problemami kardiologicznymi, które sprawiły, że jej życie zawisło na włosku. Ostatecznie, dzięki ogromnemu wysiłkowi lekarzy, Marta mogła wrócić do męża i dwóch ich córek.

Początki nie były łatwe, ale powoli życie rodziny Kubackich wraca do normy. Marta stara się cieszyć każdą chwilą z najbliższymi, zdając sobie sprawę, jak ulotne jest życie.

Tak teraz wygląda życie rodziny Kubackich

Ostatnio na instagramowym profilu Marty Kubackiej pojawiła się relacja pokazująca, jak wspólnie z mężem i córkami spędza wolną niedzielę. Rodzina Kubackich korzystając z pięknej pogody, wybrała się na wspólny spacer. W czasie wspólnej zabawy nie mogło zabraknąć ich czworonożnego przyjaciela.

Internauci nie kryli zachwytu opublikowanymi kadrami. "I to się nazywa szczęście i miłość. Bądźcie zdrowi" - napisała jedna z internautek. " Zdrowia i dużo takich chwil życzę" - dodała kolejna.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do życzeń zdrowia i jeszcze wielu wspólnie spędzonych dni.

To też może cię zainteresować: Fani zastanawiają się, gdzie spoczęło ciało Mateusza Murańskiego. Odpowiedź jego dziewczyny wywołało spore zamieszanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Lewandowska postanowiła zabrać głos w ważnej sprawie. "Będziemy świadkami prania przeróżnych brudów". O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Ojciec Tadeusz Rydzyk nie krył rozczarowania jednym z polityków. Teraz ma powody do zadowolenia. Wydano ważną decyzję