Jak informuje portal "Super Express", numerolodzy przywiązują dużą wagę do roku urodzenia przy tworzeniu indywidualnych przepowiedni. Ma ona zawierać w sobie informacje o osobowości i charakterze danego człowieka, a także odsłaniać jego przyszłość. Numerolodzy nie dla wszystkich mają pozytywne informacje w kontekście nadchodzącym roku. Jeśli masz tę cyfrę w roku swojego urodzenia, szykuj się na najgorsze.

Ta cyfra w roku urodzenia nie wróży nic dobrego

Numerolodzy wskazują, że nadchodzący 2024 rok będzie wyjątkowo trudny dla osób, które w roku urodzenia widnieje cyfra 5. Przyszły rok ma być czasem astrologicznego wymierzania sprawiedliwości. Numerologiczne 5 muszą się przygotować na to, że będą musiały odpowiedzieć za wszystko, co zrobiły złego.

Osoby te będą musiały zmierzyć się z przeszłością, której mroczne epizody zaczną wychodzić na światło dzienne. Trzeba będzie zmierzyć się z konsekwencjami dawnych błędów i niewłaściwych decyzji. Nie należy się jednak poddawać, bo nawet jeśli dogoni nas niełatwa przeszłość, to od nas zależy, jak sobie z nimi poradzimy.

Numerologia/YouTube @Tarocistka Freya
Numerologia/YouTube @Tarocistka Freya
Numerologia/YouTube @Tarocistka Freya

Nieco jaśniejsza strona

Warto pamiętać, że numerologiczny rok 2024 rozpoczął się wraz z nowiem księżyca w znaku Panny, czyli dokładnie 15 września.

Numerologiczny rok 2024 znajduje się pod wibracją cyfry 8. Pamiętać należy, że ósemka jest jedną z najsilniejszych wibracji numerologicznych. Ósemka doda nam energii i pozwoli znaleźć w sobie nowe pokłady sił i determinacji.

Będzie to dobry czas na to, żeby zrobić w swoim życiu porządki i usunięcie z niego to, co nam nie służy. Warto wyznaczyć sobie nowe cele i zrezygnować ze wszystkich przyzwyczajeń, które nie koniecznie są dla nas dobre.

Liczby, numerologia/ Youtube
Liczby, numerologia/ Youtube
Liczby, numerologia/ Youtube

Znaleźliście się w gronie numerologicznych pechowców?

To też może cię zainteresować: Sieć obiegło porażające nagranie. Piorun uderzył w dwie osoby uciekające przed burzą. Życia plażowiczów nie udało się uratować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena C. może mieć poważne kłopoty. Aktorka już usłyszała prokuratorskie zarzuty. O co jest podejrzana i co jej grozi

O tym się mówi:Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego zaskoczyli opiniami na temat prezesa PiS. Zdradzili, jak się mieszka obok znanego w Polsce polityka. Co o nim sądzą