Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od blisko roku są zaręczeni. Zakochani są praktycznie nierozłączni. Nie tylko razem podróżują i pracują, ale także dzielą dom w Starej Miłosnej. Fani pary nie mogą się doczekać, kiedy zakochani staną na ślubnym kobiercu. W kuluarach sporo mówi się o tym, że uroczystość zaplanowana jest na przyszły rok. Choć oficjalnej daty nie ma, sporo mówi się już o liście gości. Głos w sprawie zabrała niespodziewanie Iza Krzan.

Plotki na temat ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Przez długie miesiące Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu udawało się ukrywać łączące ich uczucie. I choć zaraz po rozstaniu aktorki z mężem, w przestrzeni medialnej zaczęły pojawiać się plotki, że tę dwójkę coś łączy, ani Cichopek, ani Kurzajewski nie potwierdzali tych doniesień.

W końcu zakochani potwierdzili, że są razem. Jakiś czas później ogłosili radosną nowinę, że są zaręczeni. Maciej Kurzajewski miał poprosić ukochaną o rękę w ubiegłym roku i choć jakiś czas temu mówiło się, że para planuje ślub na jednej z greckich wysp w minione wakacje, nic takiego się nie wydarzyło.

Nie uciszyło to jednak plotek o ceremonii, która ma się ponoć odbyć w przyszłym roku. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to Cichopek i Kurzajewski z pewnością planują już listę gości. Wszyscy zastanawiają się, kto się na niej znajdzie. Niespodziewanie głos w sprawie zabrała Iza Krzan.

Kto na weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Iza Krzan, która współpracuje z Kurzajewskim i Cichopek, ale jak sama mówi, wcale nie jest pewna zaproszenia na uroczystość.

"Nie wiem, czy byłabym na liście gości" - powiedziała prezenterka, dodając, że życzy zakochanym dużo szczęścia.

Izabella Krzan / YouTube: TYGRYS SYBERYJSKI
Izabella Krzan / YouTube: TYGRYS SYBERYJSKI
Iza Krzan/YouTube @Tygrys Syberyjski

Jak myślicie, kogo na pewno zabraknie na liście weselnych gości Kurzopków?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące informacje obiegły media. Zenek Martyniuk został niesłusznie ukarany. Światło dzienne ujrzały nowe fakty w sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Neo-Nówka skomentowała zamieszanie wokół polskich wiz. Artyści nie mają wątpliwości, ich skecz był proroczy

O tym się mówi: Katechetka postanowiła zachęcić dzieci do wzięcia udziału w lekcjach religii. Rodzice nie kryją oburzenia sposobem, jaki wybrała