Jak przypomina portal "Pomponik", o rodzinie Martyniuków znów zrobiło się gorąco. Wszystko za sprawą kary grzywny, jaką został ukarany Zenek. Poznajcie szczegóły!

Znów głośno o rodzinie Martyniuków

Rodzina Martyniuków regularnie pojawia się na pierwszych stronach prasy plotkarskiej. Media rozpisują się o metamorfozie Danuty Martyniuk, muzycznych poczynaniach jej męża, a także o licznych problemach z prawem, jakie miewa ich jedyny syn Daniel.

W sądzie toczy się kolejna sprawa, w której Daniel Martyniuk zasiadł na ławie oskarżonych. Tym razem zarzuca mu się znieważenie sędzi, która utrzymała w mocy wyrok nakładający na mężczyznę 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Na świadka w sprawie wezwano samego Zenka Martyniuka, który jednak dwukrotnie nie pojawił się na sali rozpraw. Za niestawienie się w sądzie na muzyka nałożono karę grzywny. Osoba z otoczenia rodziny Martyniuków wskazuje, że kara finansowa mogła zostać nałożona niesłusznie.

Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE

Informator o niesłusznie nałożonej na Martyniuka karze

Całkiem niedawno Zenek Martyniuk cieszył się, że jego jedyny syn zaczął wreszcie dobrze się zachowywać. Niestety za młodym Martyniukiem ciągną się nadal problemy z prawem, których konsekwencje dotknęły też jego ojca. Zenek dostał karę grzywny w kwocie 1500 złotych, za niestawienie się w sądzie w charakterze świadka.

Jak się okazuje, kara grzywny została zasądzona niesłusznie, bo Zenek dostarczył do sądu zwolnienie lekarskie. Źródło zapewnia, że dokument dotarł do sądu na czas, ale najwidoczniej musiało dojść do przeoczenia.

"Zenek w odpowiednim czasie dostarczył do sądu drogą e-mailową zwolnienie lekarskie. Najwyraźniej ktoś przeoczył wiadomość i nie załączył jej do akt sprawy. Jest mu bardzo przykro, że nieprawdziwe informacje przedostały się do mediów, szkodząc jego wizerunkowi" -powiedziało źródło "Super Expressu".

Zenek Martyniuk/YouTube @Kozaczek
Zenek Martyniuk/YouTube @Kozaczek
Zenek Martyniuk/YouTube @Kozaczek

Myślicie, że te doniesienia się potwierdzą?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła podzielić się niecodziennym nagraniem. W tle pojawia się policja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Menadżerka Agnieszki Chylińskiej komentuje zamieszanie wokół piosenkarki i jej pierwszego męża. Nie wszystkim jej słowa przypadły do gustu

O tym się mówi: Smutne wieści obiegły światowe media. Odszedł znany i lubiany aktor. Miał zaledwie 43 lata