Jak przypomina portal "O2", Ewa Drzyzga nie ukrywa, że zgiełk dużego miasta i wszechobecny beton, to nie miejsca dla niej. Dziennikarka znacznie lepiej czuje się w kontakcie z przyrodą. Nic dziwnego, że zdecydowała się zamieszkać właśnie tu!

Ewa Drzyzga zawodowo i prywatnie

Ewa Drzyzga od lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Rozpoznawalność przyniósł jej program "Rozmowy w toku", który gościł na antenie stacji TVN przez 16 lat! Teraz możemy ją oglądać w "Dzień dobry TVN", gdzie tworzy duet z Krzysztofem Skórzyńskim. Drzyzga pracuje w Warszawie, ale nie zdecydowała się mieszkać w stolicy.

Dziennikarka od zgiełku miasta zdecydowanie bardziej woli ciszę i spokój polskiej wsi. Wspólnie z rodziną Ewa Drzyzga mieszka w podkrakowskiej wsi Mogilany. Oznacza to, że od miejsca pracy dzieli ją 300 kilometrów!

"Po prostu pojawiła się rodzina i lepiej mi poza miastem. Mam inną przestrzeń, czuję się wolna. Sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco" - powiedziała Drzyzga w wywiadzie udzielonym "Gali".

Tak mieszka Ewa Drzyzga!

Na instagramowym profilu Ewy Drzyzgi pojawiają się od czasu do czasu zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak mieszka. Nie jest tych zdjęć szczególnie dużo, ale te, które się pojawiły, pokazuję, że zarówno ogród dziennikarki, jak i jej dom budzą zachwyt.

Wnętrza domu dziennikarki są urządzone dość nowocześnie i przebija w nich kobieca ręka. W salonie możemy zobaczyć połączenie stonowanych szarości i beżów z czerwonymi krzesłami i kanapą. Wzrok przyciągają również zawieszone na ścianach obrazy.

A wy, wolicie miejski zgiełk, czy zacisze polskiej wsi?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska zamieściła w sieci wymowne zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Czy uciszy plotki o kryzysie w ich małżeństwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Grabowski podjął wyjątkowo trudną decyzję. Dzięki temu jego córki będą mogły odetchnąć z ulgą. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Do sieci trafiło poruszające nagranie. To nowy trop w sprawie 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Chłopak zaginął cztery miesiące temu. Co się dzieje