Jarek Mergner, znany szerokiej publiczności jako Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia," przyciągnął uwagę swoją miłością do muzyki i działalnością na mediach społecznościowych. Bohater, który odnalazł miłość na łamach programu i stanął na ślubnym kobiercu, nie tylko występuje w telewizji, ale także aktywnie udziela się w internecie, dzieląc się swoimi pasjami. Ostatnio jednak musiał stawić czoła przykrym słowom i hejtowi pod jednym ze swoich filmików.

Jaruś zyskał sympatię widzów, gdy w programie "Chłopaki do wzięcia" znalazł miłość w osobie Gosi. Ich małżeństwo od tamtego czasu gości w kolejnych odcinkach programu, gdzie pokazują, jak układa się ich życie jako małżeństwa.

Jednak Jarek to nie tylko telewizyjny bohater. Regularnie dzieli się z fanami na swoich mediach społecznościowych. W filmikach na YouTubie i Facebooku pokazuje nowinki ze swojego życia i rozwija swoje pasje, wśród których znajdują się gotowanie, DJ-owanie oraz śpiew.

Jaruś ma wiele utalentowanych stron, a jedną z nich jest muzyka. Niejednokrotnie zamieszczał cover wokalny znanych piosenek, wykonując je w swoim własnym stylu. Mimo że jego warsztat może nie zawsze być perfekcyjny, z pewnością można odnieść wrażenie, że wkłada w to całe serce. Niestety, nie wszyscy internauci docenili jego wysiłki. Pod jednym z filmików artysty pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, a część z nich stanowiła wyrazisty hejt.

Filmik, który stał się źródłem kontrowersji, przedstawiał cover piosenki "Wyglądasz Idealnie" w wykonaniu Skolima. Jarek opatrzył go komentarzem, że to utwór dedykowany tylko dla zakochanych. Można było zobaczyć, że Jarek wczuł się w piosenkę i wykonał ją z dużym zaangażowaniem.

Niestety, cover Jarka nie przypadł do gustu niektórym internautom, którzy zostawili liczne komentarze krytykujące jego występ. Niektóre z tych komentarzy były niecenzuralne i agresywne. Mimo tego mamy nadzieję, że Jaruś nie pozwoli, aby te negatywne słowa wpłynęły na jego pasję i zaangażowanie w tworzenie muzyki.

Oto przykładowe komentarze, które pojawiły się pod filmikiem Jarka:

"Jezu, co on tam bełkocze, nie umiesz, nie śpiewaj, albo naucz się porządnie słów, katastrofa....""Jakby śpiewał na Titanicu, to góry lodowe topiłyby się w promieniu 20 mil morskich."
"Wystraszyłem się na początku tego wycia."

Przykry hejt niestety jest częścią życia w mediach społecznościowych, ale ważne jest, aby nie pozwolić mu zaszkodzić pasji i twórczości. Jarek Mergner nadal cieszy się wsparciem wielu fanów, którzy doceniają jego wysiłki i pasję do muzyki.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Wyrzuciłam syna i synową z mojego mieszkania. To był moment, który nadszedł po długich latach napięć i konfliktów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami przez swojego zięcia. Co się stało