Jolanta Kwaśniewska, znana i szanowana jako pierwsza dama Polski przez lata, ma wiele powodów do dumy, a jednym z nich jest jej szczególna relacja z zięciem, znanym muzykiem, Kubą Badachem. Choć ich pierwsze spotkanie mogło wydawać się niespodziewanym połączeniem, to przez lata stworzyli wyjątkową więź, która budzi podziw.

Wielu z nas kojarzy Jolantę Kwaśniewską jako osobę pełną klasy i wyczucia stylu, ale przede wszystkim jako matkę, która zawsze stawia dobro swojej córki, Aleksandry, na pierwszym miejscu. To właśnie ta więź między matką a córką przyczyniła się do stworzenia szczególnego połączenia między Jolantą a Kubą Badachem.

Początkowo, gdy Jolanta dowiedziała się, że wybrankiem jej córki jest zawodowy muzyk, była zaskoczona i nieco rozczarowana. Obawiała się, że taki związek może nie być odpowiedni dla jej ukochanej córki. Jednak szybko zrozumiała, że Kuba Badach to nie tylko utalentowany muzyk, ale również wspaniały człowiek.

Kuba Badach stał się dla Jolanty Kwaśniewskiej "fajnym synkiem", a ich relacja rozkwitała. Nie tylko zaakceptowała go jako zięcia, ale również zaczęła go darzyć ogromnym szacunkiem i miłością.

Niezwykłe uczucie i przywiązanie między nimi zostały podkreślone podczas rozmowy Jolanty Kwaśniewskiej w internetowym talk-show prowadzonym przez Magdę Mołek. Dziennikarka zapytała ją, czy Kuba Badach czasami śpiewa specjalnie dla niej i czy zwraca się do niej "mamo". Odpowiedź Jolanty przyniosła ze sobą wzruszający epizod z życia rodziny Kwaśniewskich.

Podczas 60. urodzin Jolanty Kwaśniewskiej, Kuba Badach i jej córka Ola przygotowali dla niej niezwykły prezent - wspólnie napisali piosenkę zatytułowaną "Kochana mamo". Tekst tej piosenki jest pełen serdecznych życzeń i podziękowań za wiele wspaniałych rzeczy, które Jolanta dała swojej córce. To gest, którym udowodnili, jak ważna jest dla nich Jolanta w ich życiu.

W trakcie tej szczerej rozmowy Jolanta Kwaśniewska doceniła również talent córki do tworzenia tekstów piosenek, co tylko potwierdza, że w domu Kwaśniewskich panuje wyjątkowo ciepła i kochająca atmosfera.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Chcę iść do domu opieki. Ta obojętność syna jest tak bolesna dla mnie. Więcej tak nie mogę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ogromne pieniądze popłynęły do ojca Rydzyka z Ministerstwa Obrony Narodowej. Szczegóły ujrzały światło dzienne