Anna Lewandowska, znana trenerka i żona słynnego piłkarza Roberta Lewandowskiego, pojawiła się niespodziewanie w studiu programu "Dzień Dobry TVN", aby podzielić się kilkoma ważnymi informacjami dotyczącymi swojego życia zawodowego i prywatnego. Rozmawiała o edukacji swojej córki, nowym biznesie związanym z tańcem oraz emocjach Roberta Lewandowskiego po ostatnich meczach w polskiej reprezentacji, informuje Pudelek.

Anna Lewandowska, która jest jedną z najbardziej znanych i cenionych WAGs w Polsce, nadal rozwija swoją karierę i zaskakuje fanów nowymi projektami biznesowymi. W programie "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoich planach i celebrowaniu 35. urodzin.

Trenerka podkreśliła, że zawsze stawia sobie nowe cele i wyzwania, a wrzesień to dla niej czas intensywnej pracy nad projektami. Aktualnie jest rzadziej w Polsce, ponieważ jej córka Klara rozpoczęła naukę w drugiej klasie brytyjskiej szkoły. To oznacza, że Anna i Robert muszą dostosować swój kalendarz do planów edukacyjnych córki. Ponadto, Klara rozpoczęła zajęcia z gimnastyki, co jest jej nową pasją, którą rodzice wspierają.

Anna Lewandowska wspomniała także o swojej nieobecności na mediach społecznościowych, która była związana z tajemniczą podróżą na Dominikanę. Okazało się, że podróż ta była związana z jej nową pasją, jaką jest bachata. Trenerka zdradziła, że rozpoczęła naukę tańca w tej stylistyce i planuje rozwijać ten projekt biznesowy w Polsce i Barcelonie. Dodatkowo, otwarcie szkoły tańca jest w planach.

Anna Lewandowska także opowiedziała o emocjach Roberta po ostatnich meczach reprezentacji Polski. Podkreśliła, że mąż bardzo przeżywa te mecze, a ich gesty i znaki są wyrazem ich połączenia. Wspomniała, że każda żona jest wsparciem dla swojego męża, zwłaszcza w trudniejszych chwilach, i zawsze będzie go wspierać.

Reprezentacja budzi wiele emocji. Mój mąż jest już 15 lat w reprezentacji Polski. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil z reprezentacją, jak i wiele przykrych momentów. Jedyne co mogę powiedzieć, to Robert bardzo przeżywa te mecze i bardzo mu zależy. Wiem o tym, jak bardzo chce. Także tego typu znaki to są nasze połączenia między nami, ale po prostu wiem, jak mu jest ciężko - podkreślała.

Anna Lewandowska nadal zachwyca swoim zaangażowaniem w różne dziedziny życia i projektami biznesowymi, jednocześnie będąc troskliwą żoną i matką. Jej historia inspiruje wiele osób do dążenia do swoich celów i marzeń.

To też może cię zainteresować: Mąż Sylwii Peretti powrócił do sieci. Oto, co opublikował

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda oskarżyła Antka Królikowskiego o ukrywanie pieniędzy. Kamila Polak z teatru „Tu i Teraz” wydała oświadczenie