Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska stanowią obecnie jedno z najbardziej rozpoznawalnych i ukochanych polskich małżeństw w show-biznesie. Pomimo swojego burzliwego życia miłosnego w przeszłości, para jest ze sobą nieprzerwanie od czterech lat i doczekała się dwójki uroczych dzieci. Niemniej jednak, wciąż krążą plotki na temat ich rzekomego rozstania. Teraz przyszła pora na zaskakujące wyznanie, które wygłosiła sama Pola Wiśniewska, informuje Lelum.

Michał i Pola Wiśniewscy - Miłość, która wzrusza

Każdy, kto śledzi życie Michała Wiśniewskiego, wie, że jego życie miłosne nie zawsze układało się zgodnie z planem. Po czterech nieudanych małżeństwach muzyk wreszcie znalazł prawdziwe szczęście u boku fotografki, Poli Wiśniewskiej. Para zaręczyła się w grudniu 2019 roku, a już rok później stali się małżeństwem.

Michał i Pola Wiśniewscy wzbudzają sympatię fanów swoją gorącą miłością i szczerością, z jaką dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Wspierają się nawzajem, a o ewentualnych trudnościach w związku otwarcie rozmawiają, co można było obserwować w filmach na kanale YouTube piosenkarza.

Od pewnego czasu jednak w mediach pojawiają się plotki o rzekomym rozstaniu tej znanej pary. Wydaje się, że dowodami na to miały być między innymi wakacje Poli Wiśniewskiej, która wyjechała za granicę. Na swoim profilu na Instagramie, Pola podejście do tych spekulacji było pełne humoru, a nawet ironii.

"Miałam wracać, ale teraz to już sama nie wiem."

To jednak nie jedyny zaskakujący wpis, jaki pojawił się na profilu fotografki. Gdy jeden z internautów postawił pytanie o przyszłość ich związku, Pola zdecydowała się odpowiedzieć w podobnie lekki i żartobliwy sposób.

"Pola Wiśniewska opuściła dom."

Ostatni wpis na profilu gwiazdy daje do zrozumienia, że towarzyszyła mężowi podczas jego koncertu w Boguchwale, który odbył się w ramach jubileuszowej trasy z okazji 35-lecia działalności artystycznej grupy Ich Troje. Na ekranie pojawiło się nawet nagranie, na którym fotografka złożyła wzruszające życzenia. Później na jej profilu na Instagramie pojawił się post, w którym nawiązała do niedzielnego występu.

„Gdy wybije północ, Kopciuszek musi opuścić bal”. Tak właśnie było tego wieczoru, ni mniej, ni więcej. A wieczór był wspaniały i naprawdę żal było wracać! @m_wisniewski1972 dziękuje za te krótkie chwile.

Chociaż większość komentujących skupiła się na pięknie fotografki, jeden z internautów zdecydował się w żartobliwy sposób nawiązać do plotek o rozstaniu małżeństwa.

"O co chodzi!!! Przecież zostawiłaś męża i wyjechałaś do Francji!!!"

Pola Wiśniewska również w duchu zabawy odpowiedziała na komentarz, dodając roześmiane emotki.

"Pola Wiśniewska opuściła dom."

To wyznanie Poli Wiśniewskiej wywołało lawinę komentarzy i reakcji fanów, którzy docenili jej poczucie humoru i dystans do plotek o swoim życiu prywatnym. Jedno jest pewne - ta para potrafi bawić się nawet z trudnymi tematami i cieszyć się swoją miłością w duchu pozytywnego podejścia.

To też może cię zainteresować: Internauci nie mają wątpliwości. Czy Doda i Dariusz Pachut jednak są razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta pracowała w domu seniora. Zwolniła się po trzech miesiącach. Nie mogła znieść jednej rzeczy