Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, para znana na całym świecie, obchodziła niedawno swoją dekadę małżeństwa. Jednak ostatnio wiele plotek krąży na temat stanu ich relacji, a internauci, po zauważeniu braku obrączek na palcach małżonków, zaczęli spekulować o "aferze obrączkowej". Czy rzeczywiście można oceniać stan związku na podstawie biżuterii?

Robert Lewandowski, jako kapitan reprezentacji Polski, znalazł się w centrum uwagi mediów podczas zgrupowania kadry narodowej. Dyskutowano o jego roli jako lidera drużyny oraz o przyszłości jego reprezentacyjnej kariery. Jednak to wywiad udzielony portalowi Meczyki stał się punktem zapalnym dla plotek. W trakcie rozmowy, Robert Lewandowski, wyraźnie gestykulując, nie miał na sobie obrączki. Czy to było zamierzone?

Obrączki nie są dla Lewandowskich priorytetem

Choć Robert Lewandowski nie nosił obrączki podczas wywiadu, nie jest to pierwszy raz, kiedy pojawia się publicznie bez tego symbolu małżeńskiego. W przeszłości wielokrotnie zdarzało mu się występować bez obrączki, np. podczas otwarcia swojej restauracji w 2021 roku czy przed wylotem reprezentacji Polski do Tirany. Ale czy Anna Lewandowska postępuje podobnie?

Okazuje się, że również Anna Lewandowska nie zawsze nosi obrączkę na publicznych wydarzeniach. W ciągu ostatniego roku kilkukrotnie pojawiała się bez niej, np. na stadionie FC Barcelony w sierpniu i wrześniu 2022 roku. Warto zauważyć, że zarówno Robert, jak i Anna nie założyli obrączek na festiwalu w Cannes w maju 2022 roku. Mimo braku tego symbolicznego pierścienia, prezentowali się jako szczęśliwa i zakochana para.

Obrączki nie definiują małżeństwa

Wygląda na to, że Lewandowscy nie przywiązują dużej wagi do noszenia obrączek na palcach. Ich miłość i związek nie są definiowane przez biżuterię, a przez wspólne chwile, zaufanie i wsparcie. Mimo że pojawiają się plotki na temat rzekomych kryzysów, ich publiczne gesty czułości i wspólna obecność na różnych wydarzeniach pozostają niezmienne.

Podsumowując, nie warto przeceniać znaczenia obrączek na palcach jako wskaźnika stanu małżeństwa. Lewandowscy, choć mogą czasem zapominać o tych symbolach, wciąż pozostają zakochaną i szczęśliwą parą. Ostatnie spekulacje na ten temat można więc z pewnością odbierać ze zdrową dozą sceptycyzmu.

To też może cię zainteresować: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor kultowego serialu "Czterej pancerni i pies"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda odciął się od rodziny. Jego matka przerwała milczenie