Jak przypomina portal "Pomponik", Marcin Hakiel od rozwodu z Katarzyną Cichopek cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mediów. Ostatnio sporo mówiło się o jego wizycie w programie Kuby Wojewódzkiego, nie zawsze w pozytywnym kontekście. Nie wszystkim spodobało się to, co mówił, a nawet sam fakt, że zdecydował się wziąć udział w programie. W nim samym nie ma jednak negatywnych emocji, o czym wymownie świadczy ostatni z zamieszczonych w sieci postów. Hakiel udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie.

Spore zamieszanie wokół Marcina Hakiela

Informacja o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był sporym zaskoczeniem dla ich fanów. Rozwód powolił tancerzowi wyjść z cienia swojej sławnej żony. Zamieszanie wokół Hakiela postanowił wykorzystać również słynący z zamiłowania do kontrowersji Kuba Wojewódzki.

Wizyta tancerza u Kuby Wojewódzkiego wywołała sporo emocji jeszcze przed emisją odcinka. Nie wszystkim sympatykom Marcina Hakiela spodobało się to, że zdecydował się pójść do programu, choć on sam nie widział w tym niczego niewłaściwego. Zgodnie z przewidywaniami pojawiły się pytania dotyczące Katarzyny Cichopek.

Hakiel potwierdził, że musiał wynająć detektywów, żeby potwierdzić niewierność żony. Dodał też, że jego była partnerka i Maciej Kurzajewski "robią sobie z niego pożywkę". Te słowa, podobnie jak uwagi na temat dzieci, miały mocno zdenerwować gwiazdę "M jak miłość".

Hakiel pokazał ogromny dystans

Marcin Hakiel nie przejmuje się krytycznymi uwagami pod swoim adresem. W swoich mediach społecznościowych pokazał, że ma ogromny dystans do siebie. Na Instagramie zamieścił zabawny filmik, w którym wciela się w Benny'ego Hilla.

"Zawsze chciałem być Benny Hillem, kolejne marzenie odhaczone" - napisał tancerz.

Fani z entuzjazmem przyjęli jego najnowsze nagranie. Podkreślali, że dobrze zobaczyć go z uśmiechem na twarzy. "Sympatyczne i w wesołym tonie" - napisała jedna z internautek, dodając, że liczy na więcej tego rodzaju nagrań.

A jak wam się podoba?

To też może cię zainteresować: Wysokość emerytury Krystyny Loski jest zaskakująca. Mało kto spodziewał się, że ikona telewizji dostaje taką sumę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewelina Bator podzieliła się niezwykłym zdjęciem. Po odejściu Żory Korolyova aktorka znów znalazła szczęście

O tym się mówi: Kolejne doniesienia o krzysie w małżeństwie Lewandowskich. Czy te doniesienia są prawdziwe