Jak przypomina portal "Pomponik", Ewelina Bator doświadczyła w grudniu 2021 roku jednej z największych tragedii. Zmarł jej partner Żora Korolyov. Tancerz miał zaledwie 34. lata i wiele planów na przyszłość, których nie mógł spełnić. Aktorka mocno przeżyła odejście ukochanego. Jednak czas pozwolił jej otworzyć się na nowe uczucie.

Niespodziewane odejście Żory Korolyova

Żora Korolyov zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku. Początkowo jeden z tabloidów podawał, że przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. W styczniu ubiegłego roku prokuratura przekazała, że dysponuje wstępnymi wynikami sekcji zwłok tancerza. Nie zdecydowano się jednak na ich ujawnienie ze względu na dobro śledztwa i prośbę rodziny.

Śmierć Żory była ogromnym ciosem dla jego najbliższych, w tym jego ukochanej Eweliny Bator, z którą tworzył związek przez 5 lat. Po trudnym okresie żałoby aktorka ponownie otworzyła swoje serce na nowe uczucie. Wymownie świadczy ostatni z zamieszczonych przez nią postów.

Ewelina Bator znów jest szczęśliwa

Ewelina Bator znów jest szczęśliwie zakochana. Aktorka wspólnie z ukochanym wybrała się nad jedno z polskich jezior. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie.

Pod wpisem pojawiło się wiele ciepłych słów od sympatyków Bator, którzy podkreślali, że zasługuje ona na szczęście jak nikt inny.

"Żorka na pewno chce twojego szczęścia"

"Zasługujesz na szczęście. Anioły nad Tobą czuwają"

"Kibicuje Wam! Jestem pewna, że Żora trzyma rękę na pulsie" - to tylko część komentarzy, jakie pojawiły się pod najnowszym postem Eweliny Bator.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dołączyć się do tych życzeń.

To też może cię zainteresować: Mama Ginekolog podzieliła się smutnymi informacjami. "Nie wiem nawet, jak to powiedzieć". Odeszła wyjątkowa kobieta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mikołaj Roznerski przyłapany w jednej z warszawskich restauracji. Aktor nie był sam

O tym się mówi: Sanepid wydał pilny komunikat. Wody z miejskich wodociągów nie należy pod żadnym pozorem spożywać. Gdzie obowiązuje ostrzeżenie