Jak przypomina portal "Pomponik", Bogumiła Wander przez lata była twarzą Telewizji Polskiej. Niestety od dłuższego czasu kultowa spikerka mierzy się z nieuleczalną chorobą Alzheimera. Wander przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku, gdzie może liczyć na opiekę wykwalifikowanego personelu. Wsparciem dla żony stara się być przez cały czas jej mąż Krzysztof Baranowski. Początki ich znajomości nie były łatwe. Poznajcie szczegóły!

Bogumiła Wander ostro o swoim mężu

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski poznali się w latach 70. ubiegłego wieku. Zarówno ona, jak i on byli wówczas w innych związkach. Wander związana była z Juliuszem, który zajmował się handlem. Jak przyznała w książce "Spowiedź kapitana" kultowa spikerka TVP Juliusz "bardzo szybko zmusił mnie do ślubu. Ale małżeństwo właściwie nie istniało".

Nie to było jednak najbardziej szokujące. Bogumiła Wander w jednym z wywiadów przyznała, że jej mąż doskonale wiedział o jej romansie z Baranowskim. Miał ją nawet wozić na spotkania z nim. Choć wiedział, że żona go nie kocha, to nie był gotów pozwolić jej odejść. Miał nawet nie mieć pretensji do Wander, że ta ma kochanka.

Juliusz miał liczyć na to, że skoro Baranowski ma rodzinę, jego romans z Bogumiłą szybko się zakończy. Gdy okazało się, że łączące kochanków uczucie jest zbyt silne.

Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn
Krzysztof Baranowski i Bogumiła Wander/YouTube @Viva! Magazyn

Tak Krzysztof Baranowski wspominał byłego swojej żony

Najlepszego zdania na temat Juliusza nie miał Krzysztof Baranowski. W jednym z wywiadów stwierdził, że na pewno nie kochał on Bogumiły Wander.

"Czy to jest miłość, gdy facet, kiedy kobieta chce go opuścić, biegnie po pomoc do gangsterów, którzy grożą, że zmaltretują jej syna, jeśli ze mną nie zerwie?" - powiedział w rozmowie z "Vivą".

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski/YouTube @Health & Fitness
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski/YouTube @Health & Fitness
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski/YouTube @Health & Fitness

Zakochanym udało się w końcu dopiąć swego. Wzięli ślub w 2005 roku.

Zaskoczeni?

To też może cię zainteresować: Mama Ginekolog podzieliła się smutnymi informacjami. "Nie wiem nawet, jak to powiedzieć". Odeszła wyjątkowa kobieta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzina 16-letniego Sebastiana chce odkryć, co się z nim stało. Jego ciało znaleziono w jednym z wrocławskich apertamentowców

O tym się mówi: Sanepid wydał pilny komunikat. Wody z miejskich wodociągów nie należy pod żadnym pozorem spożywać. Gdzie obowiązuje ostrzeżenie