Anna i Robert Lewandowscy, jedna z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie, od lat zdobywają serca fanów swoją historią sukcesu i miłości. Jednak ostatnio media i internauci podważają ich szczęśliwe małżeństwo, a rzekome dowody na kryzys w relacji nie pozostają bez komentarzy.

Historia Sukcesu Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy, znani zarówno w kraju, jak i za granicą, zbudowali swoją popularność dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu. Choć dziś cieszą się zasłużonym sukcesem i bogactwem, początki ich kariery nie były usłane różami. Fit influencerka Anna Lewandowska przyznała w jednym z wywiadów, że pamiętają czasy, gdy mieszkali w lokalnym komunalnym mieszkaniu. Pomimo trudności, byli wtedy szczęśliwi. To, jak wiele przeszli, by osiągnąć obecne pozycje, nadal pozostaje w ich pamięci.

Kryzys w Małżeństwie Lewandowskich?

Ostatnio pojawiły się plotki na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Lewandowskich. Sprawa nabrała rumieńców, gdy sam Robert Lewandowski został przyłapany bez obrączki ślubnej. Piłkarz FC Barcelony pojawił się w Warszawie, by reprezentować Polskę w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Podczas jednego z wywiadów z dziennikarzami serwisu Meczyki.pl, fani zauważyli, że nie ma na palcu obrączki. To wywołało spekulacje i komentarze w mediach społecznościowych.

"Szczerze mówiąc - na początku się śmialiśmy, ale wtedy nie sądziłem, że coś może być na rzeczy, ale z biegiem czasu jestem coraz bardziej przekonany, że u popularnych Lewandowskich COŚ się stało, a sam Robert w głośnym dla 'Meczyków' wywiadzie nie miał założonej obrączki" - napisał jeden z użytkowników Twittera, co wywołało falę spekulacji.

Anna Lewandowska i Tajemniczy Przyjaciel

Na plotki o kryzysie zareagowała również Anna Lewandowska. Fit influencerka opublikowała nagranie, na którym tańczyła z przystojnym trenerem bachaty. Później wrzuciła post, w którym ten sam mężczyzna składał jej życzenia z okazji urodzin. "Wszystkiego najlepszego dla tej pięknej Polki" - napisał w specjalnym wpisie. To wywołało jeszcze więcej spekulacji.

@annalewandowska

#bachata 💃 #progress #asmr @Diet & Training by Ann app

♬ dźwięk oryginalny - annalewandowska

"Nie minął nawet rok, a ja nie jestem już w stanie zliczyć wszystkich przeżyć, których razem doświadczyliśmy. Bez wątpienia czeka nas ich jeszcze wiele" - dodał tajemniczy przyjaciel Anny Lewandowskiej.

Pomimo plotek o rzekomym kryzysie w ich małżeństwie, Anna i Robert Lewandowscy nadal aktywnie dzielą się swoim życiem na Instagramie. Anna regularnie publikuje zdjęcia z mężem, pokazując, że spędzają razem czas i cieszą się wspólnymi chwilami.

Niedawno, z okazji urodzin Anny, Robert Lewandowski przywitał żonę na swoim profilu Instagram wyjątkowym zdjęciem. Fotografia przedstawiała ich oboje w romantycznej chwili, co udowadnia, że mimo wszelkich plotek, miłość pary jest nadal silna i trwa. Te publiczne wyznania miłości mogą być odpowiedzią na wszelkie spekulacje i plotki, które obiegają media społecznościowe.

To też może cię zainteresować: Mąż Sylwii Peretti podjął ważną decyzję. Tego nikt nie oczekiwał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Geniusze nie należą do rannych ptaszków. Wstają o tej godzinie