Wydarzenia, które miały miejsce kilka tygodni temu w życiu Sylwii Peretti i jej rodziny, pozostawiły trwałe piętno i są nadal tematem rozmów wielu ludzi. Tragiczny wypadek samochodowy, w którym zginął syn Sylwii, Patryk, skruszył serce celebrytki i jej najbliższych. Teraz, po bolesnym pożegnaniu ukochanego syna, Sylwia i jej mąż Łukasz Porzuczek podjęli podobną decyzję - wystawili swój luksusowy samochód na sprzedaż, choć cena wywoławcza może przyprawić o zawrót głowy, informuje Goniec.

Tragedia, która wydarzyła się w połowie lipca, pozostawiła Sylwię Peretti w stanie głębokiego smutku i żalu. W wyniku wypadku samochodowego, który miał miejsce na bulwarach przy moście Dębnickim w Krakowie, syn celebrytki, Patryk, stracił życie. Śledztwo wykazało, że to właśnie on był za kierownicą sportowego Renault w chwili tragicznego zdarzenia, a dodatkowo znajdował się pod wpływem alkoholu.

Media przypomniały wcześniejsze wypowiedzi Sylwii Peretti, w których wyznaje swoją słabość do szybkiej jazdy samochodem. Z filmików udostępnionych w przeszłości wynika, że celebrytka martwiła się o bezpieczeństwo swojego syna już wcześniej.

W odpowiedzi na tę tragiczną stratę, Sylwia Peretti zdecydowała się pozbyć swojego ukochanego samochodu, luksusowego BMW M8 Competition w wersji Manhart, którego określała mianem "Lucyfera". Mimo że wartość tego pojazdu przekracza 1,2 miliona złotych, celebrytka znacznie obniżyła cenę, aby ułatwić jego sprzedaż.

Teraz to jej mąż, Łukasz Porzuczek, podjął równie zaskakującą decyzję. Ogłosił sprzedaż swojego auta na jednym z popularnych serwisów sprzedażowych. Samochód, który jest w idealnym stanie, wyposażony we wszystkie możliwe udogodnienia, został wystawiony za kwotę 440 tysięcy złotych.

To pytanie, które nurtuje wielu obserwatorów: czy auto znajdzie nabywcę w takiej zawrotnej cenie? Bez wątpienia, cena ta odzwierciedla nie tylko wartość samochodu, ale także historię i emocje związane z tragicznym wydarzeniem. Decyzja Sylwii Peretti i Łukasza Porzuczka o sprzedaży ich ukochanych pojazdów stanowi nie tylko akt pragmatyzmu, ale także sposób na zrozumienie i radzenie sobie z ogromnym bólem straty, który pozostaje w ich sercach.

To też może cię zainteresować: Odszedł polski aktor. Jego filmografia obejmuje wiele znanych produkcji. Kondolence płyną z całej Polski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Geniusze nie należą do rannych ptaszków. Wstają o tej godzinie