Kajra i Sławomir to jedna z tych polskich par show-biznesu, która potrafiła utrzymać swoją prywatność, choć nie brakuje wokół nich wielkiego zainteresowania. Od lat tworzą zgraną rodzinę, a teraz podzielili się wyjątkowym momentem ze swojego życia na Instagramie, wzbudzając zachwyt swoich fanów, informuje Goniec.

Duet Kajry i Sławomira znany jest nie tylko ze swoich muzycznych sukcesów, ale także z prowadzenia popularnego programu telewizyjnego "Tak to leciało". Ich związek jest już solidnie zakorzeniony, a w 2016 roku stali się dumnymi rodzicami swojego syna, którego imienia i twarzy starają się strzec przed mediowym zainteresowaniem.

Jednak 1 września tego roku para postanowiła podzielić się ważnym momentem - rozpoczęciem nauki ich 7-letniego syna w szkole. To wyjątkowy dzień, który z pewnością jest przełomem w życiu każdego dziecka i ich rodziców.

Kajra, która na co dzień nazywa się Małgorzatą Kajrowicz, podzieliła się na swoim Instagramie galerią uroczych zdjęć z synem. Na zdjęciach widzimy, jak mama i syn trzymają się za ręce, patrząc w niebo, które tego dnia było bezchmurne. Mimo że twarz chłopca nie jest widoczna, to widać, że jest gotowy na nową przygodę w szkole, ubrany w plecak ozdobiony motywami gwiazd i kosmosu. To niewątpliwie odniesienie do zainteresowań chłopca, które wydają się skupiać wokół astronomii.

Kajra opisała to urocze zdjęcie słowami "no to lecimy," oddając w ten sposób radość i entuzjazm swojego syna przed rozpoczęciem nauki.

Fani pary nie szczędzili gratulacji i ciepłych słów. "To już 7 lat? Ale ten czas szybko mija. Powodzenia w szkole, Kordianku," napisał jeden z obserwujących. "Już taki duży? Ale chłop! Niech mu się wiedzie," komentował inny fan. To jasne, że mały Kordian ma wsparcie i miłość swoich rodziców oraz swoich oddanych fanów, którzy cieszą się razem z rodziną z tego wyjątkowego momentu.

Kajra i Sławomir pokazali, że mimo sławy i życia w świetle reflektorów, potrafią doceniać najważniejsze chwile w życiu rodzinnym, zachowując jednocześnie tajemnicę i prywatność swojego syna. Teraz ich syn rozpoczyna szkolną przygodę, a rodzice są gotowi wspierać go na każdym kroku tej fascynującej podróży.

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan posłała syna do prywatnego przedszkola. Czesne robi wrażenie. Jeszcze więcej wydaje Iza Janachowska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uczennica jednej ze szkół katolickich w Polsce opowiedziała, czego doświadczyła. "Dla nich wszystko było grzechem"