Jacek i Joanna Kurscy, znani polscy dziennikarze i osobowości telewizyjne, od pewnego czasu budzili ciekawość swoich fanów, dzieląc się fragmentami swojego życia w Stanach Zjednoczonych na mediach społecznościowych. Ostatnio para opublikowała zdjęcia z ich przepięknego domu, który znajduje się w malowniczej okolicy w stanie Maryland. Luksus, komfort i spokój to słowa, które doskonale opisują ich amerykańską posiadłość, informuje Goniec.

Warto wspomnieć, że Jacek Kurski, były prezes TVP, został odwołany z tej funkcji w 2022 roku, a jego żona, Joanna, straciła pracę w programie "Pytanie na śniadanie". Odtąd Kurscy zdecydowali się na nowy rozdział w swoim życiu, przeprowadzając się do Stanów Zjednoczonych. Jacek Kurski przyjął propozycję pracy w Waszyngtonie i obecnie pełni funkcję zastępcy dyrektora wykonawczego w Banku Światowym.

Ostatnio para powróciła jednak do Polski, a powód był niezwykły - obchodzili swoją trzecią rocznicę ślubu. Joanna Kurska podzieliła się tą radosną okazją z "Faktem" i wyjawiła, że tradycja spędzania rocznicy ślubu w Krakowie jest dla nich wyjątkowa. Jednak ich podróż nie była bezproblemowa, gdyż lot na tę okazję został odwołany, a Kurscy musieli pokonać przeszkody, takie jak opóźnienia i przesiadki.

W Maryland, gdzie obecnie mieszkają, Jacek i Joanna Kurscy stworzyli sobie prawdziwy raj. Joanna opowiedziała w jednym z wywiadów, że ich dom znajduje się w spokojnej okolicy pod Waszyngtonem, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie wokół ich posiadłości zachwyca - parki, woda i dzika przyroda. Króliki, wiewiórki i sarny to tylko niektóre z dzikich zwierząt, które można spotkać tuż za ich progiem. Joanna wyraziła swoje zachwycenie miejscem, mówiąc, że szybko poczuła się tam jak w domu.

Na zdjęciach, które opublikowali na Instagramie, możemy zobaczyć wnętrza ich domu. Przestronna biało-czarna kuchnia połączona z salonem tworzy elegancką przestrzeń, w której można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Drewniane panele i marmurowy kominek nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru, a duży telewizor zapewnia doskonałe warunki do oglądania ulubionych programów i filmów. Jedno ze zdjęć pokazuje Jacka Kurskiego, który gotuje posiłek, co świadczy o tym, że para cieszy się życiem rodzinny we wspólnym domu.

To też może cię zainteresować: Wojciech Glanc ostrzega przed zbliżającą się zimą. "Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te rośliny przyciągają do domu dobrą energię i pomagają utrzymać harmonię. Przyniosą pozytywną energię