Jak przypomina portal "Super Express", od blisko dwóch tygodni greckie i polskie media żyją sprawą zamordowanej na wyspie Kos Anastazji Rubińskiej. Matka 27-letniej Polki w rozmowie z dziennikarzami greckich "Wiadomości na żywo" nie szczędziła przykrych słów pod adresem lokalnej policji, która jej zdaniem zmarnowała dużo czasu od chwili zgłoszenia zaginięcia jej córki.

Matka Anastazji Rubińskiej krytycznie ocenia działania śledczych z Grecji

Matka Anastazji udzieliła wywiadu greckim mediom, w którym nie szczędziła przykrych słów pod adresem lokalnej policji. W jej opinii policja zmarnowała cenny czas po zgłoszeniu zaginięcia jej córki. Jej zdanie zatrzymany w sprawie 32-letni obywatel Bangladeszu nie działał sam, tymczasem wciąż nie słychać o zatrzymaniach kolejnych osób.

Matka ofiary nie ukrywa, że nie ma takiej kary, którą mogłaby uznać za wystarczająco sprawiedliwą.

Anastazja/YouTube @TVP Info
Anastazja/YouTube @TVP Info
Anastazja/YouTube @TVP Info

Co dalej z zatrzymanym Banglijczykiem?

Mężczyzna w dalszym ciągu nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. 32-latek został aresztowany i osadzony w więzieniu Korydallos w Pireusie, które słynie z wyjątkowo surowych warunków. To tu trafiają sprawcy najcięższych zbrodni.

Wśród dowodów na winę zatrzymanego Banglijczyka są nagrania z monitoringu, na którym widać, jak jedzie na motorze z kobietą. Obciążający jest również fakt, że mężczyzna kupił po zaginięciu Anastazji bilet do Włoch. Przebywającemu tam znajomemu miał pisać, że zrobił coś strasznego.

Jak donosi portal "Wprost", śledczy mieli ustalić, że 32-latek wyszukiwał, w jaki sposób zatrzeć ślady dokonanego przestępstwa.

Anastazja/YouTube @Super Express
Anastazja/YouTube @Super Express
Anastazja/YouTube @Super Express

Co sądzicie o zarzutach stawianych przez matkę Anastazji?

To też może cię zainteresować: Dawid Kubacki opowiedział, jak teraz czuje się jego żona. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do jej stanu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo, ile kosztuje trening od Anny Lewandowskiej. Te kwoty potrafią przyprawić o zawrót głowy. Nie wszystkich będzie na to stać

O tym się mówi: Smutne informacje w sprawie pasażerów, którzy wypadli za burtę promu, napłynęły ze szwedzkiego szpitala. Policja potwierdziła najgorsze