Jak informuje portal "Pomponik", Adam Małysz zdecydował się potwierdzić krążące od dłuższego czasu plotki. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie kryje rozgoryczenia tym faktem. To koniec fajnej tradycji. O co dokładnie chodzi?

Adam Małysz postanowił potwierdzić krążące od dłuższego czasu plotki

Adam Małysz jest raczej powściągliwy i stara się nie odnosić do plotek. Tym razem jednak zdecydował się zrobić wyjątek. Potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki, nie kryjąc smutku. Nie tylko "Orzeł z Wisły" będzie zawiedziony taką decyzją.

Okazuje się, że fanów skoków narciarskich czekają poważne zmiany, które dla wielu oznaczają smutny koniec pewnej epoki. Adam Małysz potwierdził, że skoki drużynowe znikają z programu igrzysk olimpijskich. Mają je zastąpić zmagania duetów.

Adam Małysz/YouTube @Eurosport Polska
Adam Małysz/YouTube @Eurosport Polska
Adam Małysz/YouTube @Eurosport Polska

Koniec ze skokami drużynowymi na olimpiadzie

Niestety na najbliższej olimpiadzie sympatycy skoków narciarskich nie będą mieli już oglądać zmagań drużynowych. Organizatorzy tłumaczą swoją decyzję chęcią przyciągnięcia przed telewizory i na trybuny młodszych widzów.

"Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, bo znika pewna tradycja. Do tego dochodzą chyba pieniądze i cięcie kosztów" - powiedział Adam Małysz, nie kryjąc rozgoryczenia takim obrotem spraw.

Prezes PZN wskazywał, że związek forsował pomysł, żeby w ramach konkursu duetów, który ma wejść do programu igrzysk zamiast drużynówki, można było wystawić co najmniej dwie ekipy z danego kraju. Niestety propozycja ta została odrzucona.

Adam Małysz/YouTube @Wirtualna Polska
Adam Małysz/YouTube @Wirtualna Polska
Adam Małysz/YouTube @Wirtualna Polska

Co sadzicie o tych zmianach? Jesteście za czy przeciw?

To też może cię zainteresować: Najnowsze wieści o Tomaszu Kammelu. Uwielbiany przez widzów prezenter mierzy się z zaskakującą decyzją dyrekcji TVP. Czeka go wielka zmiana zawodowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w otatnich dniach: Michała Szpaka i Ralpha Kaminskiego łączy nie tylko muzyczny talent. Dla wielu ich prawdziwe relacje mogą okazać się sporym zaskoczeniem

O tym się mówi: Najnowsze ustalenia w sprawie ciężarnej Doroty, która odeszła w szpitalu w Nowym Targu. Rzecznik Praw Pacjenta nie ma wątpliwości, kto zawinił