Portal "Przytulność" opisał poruszającą historię kobiety, która była pewna, że jej dzieci będą jej pomocą na starość. Srogo się zawiodła. Przez długi czas nie widywała dzieci. Miały być zajęte swoją pracą, rodzinami i tysiącem innych rzeczy. Niespodziewanie zaczęli ją odwiedzać, kiedy oznajmiła im, że przepisze mieszkanie swojej siostrzenicy.

Zawsze się starałam

Kobieta nie ukrywa, że całe życie starała się zapewnić dzieciom wszystko, czego potrzebowały. Opiekowała się nimi, gdy były chore. Starała się spełniać ich marzenia i pomagać zawsze, gdy była w stanie. Liczyła, że na stare lata będzie mogła z ich strony liczyć na to samo. Nie oczekiwała od nich jakichś cudów.

Zależało jej na tym, żeby czasem do niej zadzwonili i zapytali ją, jak się czuje i czy czegoś jej nie potrzeba. Chciała, żeby czasem przyszli w odwiedziny. Oni byli jednak skoncentrowani tylko na sobie. Tym większe zdziwienie wywołało w niej to, że jej siostrzenica, dowiedziawszy się, że nie ma się kto nią zająć, zaczęła regularnie ją odwiedzać.

To siostrzenica opiekowała się nią po operacji. Sprzątała mieszkanie, robiła zakupy, przygotowywała jej posiłki i znajdowała czas, żeby po prostu porozmawiać. Kobieta zdecydowała, że to właśnie jej zapisze mieszkanie. Miała to być nagroda za okazane serce.

Kobiety/YouTube @Czas na Historię
Kobiety/YouTube @Czas na Historię
Kobiety/YouTube @Czas na Historię

Dzieci dały popis

Kiedy jej syn zadzwonił, postanowiła podzielić się z nim swoją decyzją dotyczącą mieszkania. Na początku mężczyzna myślał, że mama żartuje, ale kiedy zrozumiał, że jest śmiertelnie poważna, zaczęła się awanturować.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Wieczorem kobietę odwiedzili syn i córka. Oboje starali się ją odwieźć od pomysłu. Mówili, że siostrzenica ją wyrzuci, kiedy tylko podpisze akt notarialny. Gdy to nie pomogło, zaczęli jej wygrażać, że nigdy więcej nie zobaczy ani ich, ani wnuków.

"Ale ja nie widziałam moich wnuków i nie widziałam waszej pomocy od tak dawna!" - powiedziała i zamknęła za swoimi potomkami drzwi.

Co sądzicie o tej decyzji?

To też może cię zainteresować: W TVN doszło do bulwersujących zmian kadrowych. Fani stacji mówią wprost o czystkach. Pracę straciły topowe gwiazdy „Dzień Dobry TVN”. Skąd ta decyzja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michała Szpaka i Ralpha Kaminskiego łączy nie tylko muzyczny talent. Dla wielu ich prawdziwe relacje mogą okazać się sporym zaskoczeniem

O tym się mówi: Najnowsze ustalenia w sprawie ciężarnej Doroty, która odeszła w szpitalu w Nowym Targu. Rzecznik Praw Pacjenta nie ma wątpliwości, kto zawinił