Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Fitkau-Perepeczko od zawsze zachwycała urodą. W młodości pracowała nie tylko jako aktorka, ale także jako modelka. Przez wiele lat mieszkała za granicą. Polakom przypomniała o sobie, wcielając się w postać Simony w uwielbianym przez widzów serialu "M jak miłość". Pomimo upływu lat wdowa po Marku Perepeczce, nadal przyciąga wzrok i korzysta z życia pełnymi garstkami. Aż trudno uwierzyć, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma już 81 lat!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca figurą

Agnieszkę Fitkau-Perepeczko nie często możemy oglądać na srebrnym ekranie. Znacznie częściej można ją spotkać na ulicach stolicy. Aktorka i była modelka widziana była niedawno na warszawskim Placu Zbawiciela. Relacją z tego miejsca aktorka postanowiła podzielić się w swoich mediach społecznościowych.

81-latka pojawiła się w czarnej sukience, do której założyła kontrastujacy biały kapelusz. Całość stylizacji aktorki dopełniały kilkoma naszyjnikami i bransoletkami zdobiącymi jej nadgarstek.

Mocna deklaracja

Wdowa po Marku Perepeczce nie ukrywa, że nadal może liczyć na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. W jednym z wywiadów przyznała, że dawniej, kiedy była komplementowana przez mężczyzn, doszukiwała się w tym chęci wykorzystania jej. Teraz już tak do tego nie podchodzi.

"Sprawia mi przyjemność, gdy widzę, że obcy panowie oglądają się za mną na ulicy jak za dawnych lat" - podkreśliła Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Dodała również, że kobiety nigdy nie powinny dać się podporządkowywać mężczyźnie, choć powinna go zapewniać, że "jest ważny, potrzebny i wspaniały".

Agnieszka Fitkau-Perepeczko/YouTube @Paula Rodak

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Burze będą dawać się mocno we znaki Polakom. Najbliższe dni przyniosą gwałtowne zjawiska atmosferyczne, jakich w tym roku jeszcze nie odnotowywaliśmy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Młoda kobieta zaprzyjaźniła się ze starszą sąsiadką. Nie spodziewała się, że seniorka odwdzięczy się jej w ten sposób

O tym się mówi: Pojawiły się nowe ustalenia śledczych w sprawie Anastazji, która zginęła na greckiej wyspie Kos. Co wiadomo w sprawie