Czytelniczka portalu „Style” postanowiła opowiedzieć, o niezwykłej sytuacji, jaka ją spotkała. Pani Karolina od roku wynajmowała mieszkanie w jednej z kamienic. Tu poznała starszą samotną kobietę, która niestety skazana była sama na siebie. Postanowiła jej pomóc. Nie spodziewała się, że seniorka odwdzięczy się jej w taki sposób.

Dla niej zmieniła swoje życie

Pani Karolina nie ukrywa, że często się przeprowadziła. Lubiła podróżować i co jakiś czas zmienić środowisko. Przed rokiem wprowadziła się do wynajmowanego mieszkania w starej kamienicy. To właśnie tu poznała starszą panią Jadzię, która sprawiła, że zapragnęła tu zostać na dłużej. Ich znajomość zaczęła się od propozycji zrobienia seniorce zakupów.

Pani Jadzia po śmierci męża została zupełnie sama. Kobieta przyjęła tę propozycję z wyraźną ulgą, bo mieszkała na 3 piętrze i wnoszenie tam ciężkich zakupów była dla niej nie lada wyzwaniem. Obie zapałały do siebie ogromną sympatią, która zaowocowała codziennymi spotkaniami.

Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360

Tak mi się odwdzięczyła za pomoc

W trakcie jednej z kolejnych wizyt pani Jadzia zdecydowała się zdradzić Karolinie swój plan. Chciała podziękować jej za pomoc i okazane serce, przepisując na nią nie tylko swoje mieszkanie, ale także zgromadzone przez lata złoto.

„Byłam przy niej (i jestem), bo bardzo ją polubiłam, a może i pokochałam i szczerze, to wolałabym, żeby była ze mną do końca moich dni, niż przepisywała na mnie swój majątek, bo jest dla mnie od niego cenniejsza” – napisała kobieta.

Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360

Spodziewaliście się takiego końca tej historii?

To też może cię zainteresować: Ivan Komarenko podjął nieoczekiwaną decyzję. Artysta wrócił do Polski. Od razu do powrocie udał się w zaskakujące miejsce. Dlaczego to zrobił

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiktor Zborowski przekazał smutne wieści. Odeszła bliska mu osoba. Dołączyła do swojego ukochanego męża

O tym się mówi: Brat Anastazji zamieścił w sieci poruszający wpis. Trudno przejść obojętnie obok obietnicy, jaką złożył swojej ukochanej siostrze