Jak informuje portal "Pomponik", Karol Strasburger wspólnie z rodziną zdecydował się wybrać nad polskie morze. Niestety urlop nie wyglądał tak, jak Strasburgerowie by sobie tego życzyli, głównie za sprawą paparazzich, którzy bacznie śledzili każdy krok pary. Żona prowadzącego "Familiadę" nie kryła zdenerwowania, że fotoreporterzy robili zdjęcia ich córeczce.

Rodzinna wyprawa nad morze

Karol i Małgorzata Strasburgerowie od dawna budzą spore zainteresowanie mediów. Oni sami dość chętnie udzielają wywiadów, a żonie aktora zdarza się publikować w mediach społecznościowych rodzinne kadry. Mimo tej otwartości Strasburgerowie starają się zachowywać zachować w tajemnicy wizerunek swojej córki.

Z tym większym wzburzeniem Małgorzata Strasburger przyjęła publikację jednego z tabloidów, który relacjonował jej rodzinną wyprawę nad polskie morze. Żona prowadzącego "Familiadę" zdecydowała się otwarcie powiedzieć, co o tym myśli. Zrobiła to, publikując obszerny wpis.

Małgorzata Strasburger ma dość

"Dość! Nie ma naszej zgody na naruszanie prawa do prywatności i przechowywania bez naszej kontroli zdjęć z wizerunkiem naszej córki. Weszliście w sposób nieuprawniony w posiadanie zdjęć naszego dziecka. Żarty się skończyły" - napisała Małgorzata Strasburger w swoim oświadczeniu.

Żona Karola Strasburgera stanowczo zaznaczyła, że ona i jej mąż nie wyrażają zgody na publikowanie nieautoryzowanych zdjęć ich rodziny kupionych od paparazzi. Zapowiedziała podjęcie kroków prawnych wobec wszystkich, którzy zdecydują się na publikację tych fotografii.

Zażądała również usunięcia zdjęć, na których widoczna jest ich córka Laura. Karol Strasburger popiera stanowisko zaprezentowane przez jego żonę, o czym świadczy fakt, że zamieścił oświadczenie żony także na swoim profilu.

Oświadczenie Strasburgerów/Instagram @Karol Strasburger
Oświadczenie Strasburgerów/Instagram @Karol Strasburger
Oświadczenie Strasburgerów/Instagram @Karol Strasburger

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ivan Komarenko podjął nieoczekiwaną decyzję. Artysta wrócił do Polski. Od razu do powrocie udał się w zaskakujące miejsce. Dlaczego to zrobił

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiktor Zborowski przekazał smutne wieści. Odeszła bliska mu osoba. Dołączyła do swojego ukochanego męża

O tym się mówi: Brat Anastazji zamieścił w sieci poruszający wpis. Trudno przejść obojętnie obok obietnicy, jaką złożył swojej ukochanej siostrze