Zachęcam do zwrócenia uwagi na to, w jakiej pozycji najczęściej śpię i jak to może wpływać na moją osobowość. Moje preferencje dotyczące pozycji snu mogą dostarczyć pewnych wskazówek, jednak warto pamiętać, że nie istnieje jednoznaczny związek między pozycją snu a cechami osobowości. Każdy człowiek jest unikalny, a pozycja, w jakiej śpimy, może być zależna od naszych preferencji, wygody czy nawet czynników zdrowotnych.

Spanie na plecach często jest kojarzone z silną osobowością. Osoby preferujące tę pozycję snu są często adaptacyjne, radzą sobie dobrze w różnych środowiskach i są odporne na stres. Są też często optymistami, którzy lubią być w centrum uwagi i otaczać się podobnie myślącymi ludźmi. Osoby te są zazwyczaj szczere i pracowite, skrupulatnie dążące do osiągnięcia swoich celów. Cenią też chwile spędzane tylko dla siebie i dążą do sukcesu w uporządkowany sposób.

Jeśli śpisz w pozycji żołnierskiej na plecach, z wyprostowanymi nogami i rękami, jesteś raczej powściągliwy i wyznaczasz sobie wysokie standardy postępowania. Konsekwentnie dążysz do osiągnięcia swoich celów i oczekujesz dużo od siebie.

Jeśli śpisz w pozycji rozgwiazdy, z wyciągniętymi rękami i nogami, jesteś dobrym słuchaczem, empatyczną osobą i wspierającym przyjacielem. Przykładasz dużą wagę do przyjaźni i utrzymywania dobrych relacji z innymi ludźmi.

Jeśli śpisz w pozycji obserwatora, z obiema rękami pod głową lub poduszką, to wierzysz w przyszłość i jesteś lojalny wobec swoich bliskich, przyjaciół i rodziny. Nie masz większych trosk i optymistycznie patrzysz na życie.

Warto jednak pamiętać, że interpretacje pozycji snu mogą się różnić, a indywidualne cechy osobowości nie są jednoznacznie determinowane przez pozycję, w jakiej śpimy.


Jak informował portal "Życie News":
MILIONY POLAKÓW MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA WZMOŻONE KONTROLE. WKRÓTCE KONTROLERZY ZAPUKAJĄ DO NASZYCH DOMÓW. WIADOMO, CO BĘDZIE, JEŚLI ICH NIE WPUŚCIMY

Przypomnij sobie: PEWNA KOBIETA WYBRAŁA SIĘ NA ODZIEŻOWE ŁOWY DO SECOND HANDU. GDY ZAJRZAŁA DO KIESZENI PRZYMIERZANEJ MARYNARKI ZDĘBIAŁA. TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁA

Portal "Życie News" pisał również: IRENA SANTOR NA EMERYTURZE ZACHWYCA WIGOREM I DOSKONAŁYM NASTROJEM. MIMO TEGO NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU KONCERTOWAĆ. DLACZEGO PODJĘŁA TAKĄ DECYZJĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MIEJSCE SPOCZYNKU AGATY MRÓZ PORUSZA DO GŁĘBI. WYBITNA SIATKARKA SPOCZĘŁA OBOK UKOCHANEGO TATY. SPORTSMENKĘ UPAMIĘTNIONO WYJĄTKOWYM NAPISEM