Piosenki Ireny Santor przez lata śpiewała cała Polska, a piosenkarka cieszy się do dziś wielką estymą i szacunkiem słuchaczy praktycznie w każdym wieku. Jej głos i umiejętności wokalne, a także rzadko spotykana wrażliwość muzyczna były doceniane nie tylko przez publiczność, ale krytyków – Irena Santor należy do najczęściej nagradzanych i utytułowanych artystek w naszym kraju.

89-letnia artystka od wielu lat cieszy się emeryturą, a jakiś czas temu postanowiła zakończyć wokalną karierę. Choć jej głosu nie usłyszymy już w salach koncertowych (choć liczymy, że da się jeszcze namówić na występy np. podczas Festiwalu w Opolu) to Irena Santor wciąż jest aktywna towarzysko. Jakiś czas temu przyjechała do Skolimowa w odwiedziny u kolegów i koleżanek w Domu Artysty Weterana, a jak donosi „Super Express” zrobiła furorę podczas benefisu Danuty Błażejczyk!

Irena Santor cieszy się życiem na emeryturze i wciąż jest aktywna towarzysko. Wigoru i uśmiechu można jej tylko zazdrościć. Dlaczego zrezygnowała z koncertowania?

W rozmowie z „SE” Irena Santor, która doskonale bawiła się podczas koncertu z okazji 70. urodzin Danuty Błażejczyk zapewnia, że jest w bardzo dobrej formie, cieszy się dobrym zdrowiem, ale nie tęskni za estradą. Jej decyzja o zakończeniu występowania pozostaje w mocy.

Na zdrowie nie narzekam, ale na występy, koncerty z pełnym repertuarem nie mam już tyle siły. Ja już swoje wyśpiewałam. [...] Interesuję się tym, co współczesne pokolenie ma w ogóle do zaproponowania. Cieszę się, że młodzież bardzo się stara pokazać jeszcze coś nowego - wyjaśniła „Super Expressowi” Irena Santor.

Piosenkarka będzie wkrótce gościem honorowym Carpathia Festivalu, który odbędzie się w Rzeszowie. Choć nie zaśpiewa to zyska możliwość usłyszenia własnych utworów w wykonaniu młodych artystów.

Jak informował portal "Życie News": UWIELBIANA PRZEZ MILIONY PIOSENKARKA MIERZY SIĘ Z NIEULECZALNĄ CHOROBĄ. FANI NIE MOGĄ POGODZIĆ SIĘ Z JEJ DECYZJĄ. ARTYSTKA NIE MIAŁA INNEGO WYJŚCIA

Przypomnij sobie: JUSTYNA KOWALCZYK PORUSZYŁA OBECNYCH PODCZAS OSTATNIEGO POŻEGNANIA KACPRA TEKIELI. WYJAŚNIŁA, O CZYM ROZMAWIAŁA Z MĘŻEM. CZĘSTO PORUSZALI WAŻNY TEMAT

Portal "Życie News" pisał również: JEŚLI ZNAJDZIESZ CENNY PRZEDMIOT NA ULICY TO LEPIEJ GO NIE PODNOŚ. ZNAWCY MAGII PRZEKONUJĄ, ŻE MOŻE BYĆ TO MOCNO NIEBEZPIECZNE DLA NASZEGO ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJNOWSZE USTALENIA ŚLEDCZYCH W SPRAWIE POSZUKIWANEGO MAŁŻEŃSTWA. PARA PORZUCIŁA NASTOLETNICH SYNÓW. GDZIE OBECNIE SIĘ ZNAJDUJĄ I CO SIĘ Z NIMI DZIEJE