Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Ryszard Dąbrowski znany też jako "Szczena" zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w serialu dokumentalnym "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci i choć od dłuższego czasu nie pojawia się już w programie, to fani serii nadal śledzą jego losy. Co dziś robi Szczena i jak wygląda jego obecne życie?

Kontrowersyjna postać

Szczena był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci serialu "Chłopaki do wzięcia". Dąbrowski regularnie trafiał za kraty, co miało związek z jego licznymi konfliktami z prawem. Sympatii nie przysparzały mu podejrzenia o stosowanie przemocy fizycznej wobec partnerki, a także problem alkoholowy, którego Ryszard nie chciał rozwiązać.

Szczeny już od dawna nie oglądamy w serialu, który przyniósł mu rozpoznawalność. Jego wyrazista postać zapadła jednak w pamięć fanom serii, którzy nadal chętnie śledzą doniesienia o losach Ryszarda Dąbrowskiego. Jakiś czas temu próbował swoich sił w MMA. Przeszkodą okazała się jednak kolejna odsiadka.

Po jednej z domowych awantur Szczenie i jego partnerce Joannie odebrano syna, który decyzją sądu trafił do rodziny zastępczej. Obecnie Rysiek stara się poukładać swoje życie od nowa. Zdradził, że ma już na siebie plan.

Szczena. Źródło: youtube.com
Szczena. Źródło: youtube.com
Szczena. Źródło: youtube.com

Szczena układa sobie życie na nowo

Ryszard Dąbrowski po dwuletniej odsiadce zdecydował się spróbować szczęścia poza granicami naszego kraju. W mediach społecznościowych Szczena zamieścił zdjęcie pracy, jaką obecnie wykonuje. Okazuje się, że mężczyzna wyjechał do Holandii, gdzie znalazł pracę w myjni samochodowej.

Na tym jednak nie koniec zmian w życiu Dąbrowskiego. Okazuje się, że mężczyzna postanowił uporać się z problemem alkoholowym. Zdecydował się wziąć udział w terapii. Szczena zamierza pozostać w Holandii na dłużej. W planach ma ściągnięcie do siebie swojej partnerki. Zapowiada też walkę o odzyskanie swojego synka Marcelka.

Szczena/YouTube @TV reklama
Szczena/YouTube @TV reklama
Szczena/YouTube @TV reklama

Kibicujecie Szczenie?

To też może cię zainteresować: Papież Franciszek przeszedł zabieg. Lekarze przekazali najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Ojca Świętego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 54-letnia kobieta spełniła marzenie o urodzeniu dziecka. Droga do macierzyństwa sporo go kosztowała

O tym się mówi: Paulina Smaszcz podzieliła się kolejnymi szczegółami zakończonego małżeństwa. To miała usłyszeć od męża przed rozstaniem