Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Dorota Wellman cieszy się ogromną sympatią widzów i należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Nie wszyscy wiedzą, że Wellman od lat jest szczęśliwą żoną i matką. Jej wybrankiem jest Krzysztof Wellman, który jest znanym i uznanym fotografem i fotosistą. Para raczej niechętnie pokazuje się razem, starając się zachować swoją prywatność tylko dla siebie.

Dorota Wellman wciąż w czołówce najpopularniejszych dziennikarzy

Dorota Wellman od lat prowadzi w duecie z Marcinem Prokopem program "Dzień dobry TVN". Para cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, czego wyrazem jest masa pozytywnych komentarzy po każdym poprowadzonym przez nich odcinku. Widzowie cenią ich poczucie humoru oraz ogromny dystans do siebie.

O pracy Doroty Wellman mówi się wiele. Ona sama jednak skrzętnie chroni swoją prywatność, zdradzając z niej tylko tyle, ile sama uzna za stosowne. Wiadomo, że dziennikarka od lat jest w szczęśliwym związku, którego owocem jest jej jedyny syn. Co wiadomo o mężu dziennikarki?

Kim jest mąż Doroty Wellman?

Dorota Wellman niechętnie pokazuje szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego, co powoduje, że tym większą ciekawość budzi ona w jej fanach. Od czasu do czasu prowadząca "Dzień dobry TVN" robi wyjątek i zdradza co nieco na swój temat.

W rozmowie z "Życiem na gorąco" Dorota Wellman przyznała, że męża poznała, kiedy miała 30 lat. Nie ukrywała, że mężczyzna zrobił na niej ogromne wrażenie. "Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego. Szczególnie kobiety" - relacjonowała we wspomnianym wywiadzie.

Krzysztof Wellman/YouTube @Marcinowe Recenzje Ekstra
Krzysztof Wellman/YouTube @Marcinowe Recenzje Ekstra
Krzysztof Wellman/YouTube @Marcinowe Recenzje Ekstra

Podobnie, jak Dorota Wellman, tak i jej mąż związany jest z branżą medialną. Krzysztof Wellman jest fotografem oraz uznanym fotosistą. Może pochwalić się współpracą z wieloma uznanymi reżyserami jak choćby Krzysztof Kieślowski, Władysław Pasikowski czy Juliusz Machulski.

Prace męża Doroty Wellman można było zobaczyć na wernisażu, a także opublikowane w formie książkowej. Można je również na bieżąco śledzić na oficjalnym profilu Krzysztofa Wellmana.

Zaskoczyła was profesja męża Doroty Wellman?

To też może cię zainteresować: Nie ma już wśród nas odnoszącej wielkie sukcesy piosenkarki. Miliony ludzi na świecie pamiętają jej niesamowity głos. Odeszła w wieku 83 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Kapłan bawił się z młodzieżą pod mostem. Nagranie wywołało w sieci spore poruszenie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"