Jak podaje portal "Goniec", na profilu jednego z popularnych w sieci duchownych znalazło się dość osobliwe wideo. Widać na nim duchownego, który wspólnie z młodzieżą bawi się pod mostem. Wpis ks. Rafała Główczyńskiego wywołał spore poruszenie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi, ale daliśmy radę" - pisał duchowny.

Nagranie z imprezy pod mostem obiegło sieć

Ks. Rafał Główczyński znany jest w sieci pod pseudonimem "Ksiądz z osiedla". Jego konta w mediach społecznościowych cieszą się sporą popularnością. Ostatnio kapłan zdecydował się podzielić dość niecodziennym nagraniem.

Na wideo można zobaczyć, jak duchowny imprezuje pod jednym z warszawskich mostów w towarzystwie sporej grupy młodych ludzi. Duchowny, który nie ukrywa, że wychowywał się na blokowisku i jak podkreśla, pozostał prostym chłopakiem.

Na nagraniu widać, że kapłan świetnie bawi się w towarzystwie otaczającej go młodzieży. Zdecydował się nawet zaśpiewać wspólnie z nimi utwór "Na szczycie" z repertuaru "Grubsona". Na tym jednak duchowny i otaczający go młodzi ludzie nie poprzestali.

@ksiadz_z_osiedla

Dzięki wszystkim za imprezę i późniejsze rozmowy! Niedługo kolejne :D Info będzie na Insta: ksiadzzosiedla_ #dc #f #grubson #fyp #ksiadzzosiedla #impreza #weekend #tt #viral #śpiew #schodki

♬ dźwięk oryginalny - Ksiądz z osiedla

Znakomita zabawa

Ks. Rafał Główczyński okazał się świetnym animatorem zabawy i wspólnie z młodymi ludźmi ruszył do poloneza. "Ksiądz pod mostem prowadzi poloneza. Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi, ale daliśmy radę" - napisał duchowny.

Kapłan podziękował wszystkim nie tylko za wspólną zabawę, ale także za rozmowy, jakie nastąpiły później. Duchowny zapowiedział również, że to z pewnością nie ostatnie tego rodzaju spotkanie.

@ksiadz_z_osiedla

Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi ale daliśmy radę :D #dc #d #fyp #f #ksiadzzosiedla #jaramniewiara #tt

♬ dźwięk oryginalny - Ksiądz z osiedla

W komentarzach pojawiły się głosy zachwytu. Internauci nie ukrywali, że chcieliby mieć w swoich parafiach takiego księdza. Nie mieli wątpliwości, że swoją energią mógłby przyciągnąć do kościoła wielu młodych ludzi. Nie brakowało jednak osób, które twierdziły, że ks. Główczyński zdecydowanie przekroczył granice tego, co wypada duchownemu.

A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

To też może cię zainteresować: Iza Małysz zachwyciła internautów. Tak zaprezentowała się na weselu. Aż trudno oderwać wzrok

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Porażająca sytuacja w jednym ze szpitalu. Ojciec na rauszu spowodował obrażenia u czteroletniego syna. Lecznica odmówiła dziecku przeprowadzenia badań