Jak podaje portal "Pomponik", Izabela i Adam Małyszowie bawili się ostatnio na weselu. Fani nie kryli zachwytu ich weselnymi stylizacjami. Skoczek i jego ukochana zdecydowali się na modele, które już skradły serca fanów mody.

Celebryci na weselach

Sezon weselny na dobre się rozkręca. Na przyjęcia chodzą nie tylko "zwykli śmiertelnicy", ale także celebryci. Wiele gwiazd zapomina o tym, że pojawiają się na takiej uroczystości jako goście i tego dnia, to nie oni są najważniejsi. Niedawno w mediach rozpętała się burza po tym, jak jedna z influencerek swoim weselnym strojem przyćmiła pannę młodą.

Na szczęście nie brakuje znanych osób, które doskonale wiedzą, co wypada, a czego nie wypada na weselach. Do tego grona z pewnością można zaliczyć Izabelę Małysz, która wspólnie z mężem bawiła się ostatnio na weselu. Małżonkowie postawili na elegancką prostotę, która doskonale świadczyła o tym, że wiedzą, kto tego dnia jest najważniejszy.

Adam i Iza Małyszowie/YouTube @Aktualności 360
Adam i Iza Małyszowie/YouTube @Aktualności 360
Adam i Iza Małyszowie/YouTube @Aktualności 360

Iza i Adam Małyszowie zadali szyku na weselu

Na zdjęciach zamieszczonych w sieci można zobaczyć, że Małyszowie zdecydowali się elegancję bez ekstrawagancji. Adam Małysz założył na tę okazję idealnie skrojony garnitur w ciemnym szarym odcieniu, który uzupełnił ciemnym krawatem i pasującą do niego poszetką.

Żona skoczka postawiła na absolutny hit tego sezonu, czyli długą sukienkę w odcieniu zieleni, która idealnie współgrała z czarnym kolorem włosów Izy Małysz, a także jej ciemnymi sandałkami na obcasie.

Małyszowie na weselu/Instagram @ Iza Małysz
Małyszowie na weselu/Instagram @ Iza Małysz
Małyszowie na weselu/Instagram @ Iza Małysz

A jak wam podobały się stroje, jakie na wesele założyli Małyszowie?

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel złamał żelazną zasadę i zdradził tajemnicę. Tancerz wyznał, czego żałuje w małżeństwie z Cichopek. Drugi raz nie popełni tego błędu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Porażająca sytuacja w jednym ze szpitalu. Ojciec na rauszu spowodował obrażenia u czteroletniego syna. Lecznica odmówiła dziecku przeprowadzenia badań