Nie da się ukryć, że Marcin Hakiel mocno odczuł rozstanie z Katarzyna Cichopek. Nic w tym dziwnego, szczególnie, że miłość aktorki i tancerza rodziła się na oczach milionów Polaków, a wspólnie przeżyli prawie 17 lat i doczekali dwójki dzieci. Gdy wyszło na jaw, że Kasia Cichopek zaczęła układać życie na nowo u boku Macieja Kurzajewskiego wiele osób okazało wsparcie Marcinowi Hakielowi.

Wkrótce wyszło na jaw, że tancerz nie jest już singlem, a w jego życiu znów zagościła miłość. Poznał tajemniczą Dominikę, którą często możemy zobaczyć na Instagramie gwiazdora. Hakiel ustalił jednak z ukochaną, aby zachować życie prywatne dla siebie – próżno zatem szukać twarzy jego ukochanej na wspólnych zdjęciach.

Marcin Hakiel wyjawił, czego żałuje z małżeństwa z Kasią Cichopek. Stwierdził, ze kolejny raz nie popełni tego samego błędu. O co chodzi?

Choć byli małżonkowie przez dłuższy czas starali się sprawiać, że pozostają w dobrych relacjach, jednak Pierwsza Komunia córki pary zweryfikowała stosunki panujące między eks partnerami i ich nowymi drugimi połówkami. Jak przypomina serwis Pomponik, przebieg uroczystości miał wywołać pewne sprzeczki. Co ciekawe, w najnowszej wypowiedzi dla Jastrząb Post Hakiel wyjawił, że wyciągnął wnioski z małżeństwa z aktorką i nie zamierza po raz kolejny popełniać tego samego błędu. Co ma na myśli?

Ja już powiedziałem kiedyś, że nie planuję kolejnych medialnych związków, nie chcę, żeby to było bardziej ściankowe. Zakończyłem już jeden długi, medialny związek i wyciągnąłem z tego pewne wnioski. Myślę, że ta sfera życia, w tej nowej relacji pozostanie bardziej moja - wyznał szczerze Marcin Hakiel.

Tancerz przekonuje, że nie zamierza dzielić się z mediami swoim życiem prywatnym, a w social mediach zamieszczać będzie takie treści, które nie przekroczą granic zarówno jego i partnerki. Nie chce także publicznie wyjawiać swoich zamierzeń wobec Dominiki.

Jak informował portal "Życie News": BYŁA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO ZNALAZŁA SIĘ W SPORYCH FINANSOWYCH TARAPATACH. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WISI WIDMO BANKRUCTWA

Przypomnij sobie: NIEWIELE OSÓB WIE, KIM JEST I CZYM SIĘ ZAJMUJE SIOSTRA MICHAŁA SZPAKA. MARLENA MOŻE POCHWALIĆ SIĘ WIELKIM TALENTEM. HUCZAŁ O NIEJ CAŁY POLSKI INTERNET

Portal "Życie News" pisał również: REKORDOWA CENA NA MONETĘ Z PRL-U. JESZCZE 50 LAT TEMU MOŻNA BYŁO JĄ ZNALEŹĆ NIEMAL W KAŻDYM DOMU. ILE MOŻNA ZA NIĄ DOSTAĆ NA RYNKU KOLEKCJONERSKIM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: METEOROLODZY NIE MAJĄ DLA NAS DOBRYCH INFORMACJI. AURA ZMIENI SIĘ NAGLE W CIĄGU ZALEDWIE KILKUNASTU GODZIN. PROGNOZA POGODY NA CZERWIEC ROZCZAROWUJE