Jak podaje portal "Goniec", Wojciech Glanc na co dzień mieszka w Niemczech, co nie oznacza, że jasnowidz nie interesuje się tym, co dzieje się w naszym kraju. Ostatnio Glanc zamanifestował swoje poparcie dla rodaków, którzy wyszli 4 czerwca na ulice nie tylko Warszawy, ale wielu innych polskich miast. Postanowił się również podzielić przemyśleniami dotyczącymi obecnego obozu władzy.

Wojciech Glanc zabrał głos w sprawie demonstracji z 4 czerwca

Wojciech Glanc, choć na co dzień mieszka w Niemczech, nie zapomina o swojej ojczyźnie. 4 czerwca przyszedł pod Bramę Brandenburską, aby wyrazić swoje wsparcie dla manifestujących rodaków. Jasnowidz nie ukrywa, że nie podoba mu się kierunek, jaki obrała polityka obecnego obozu władzy.

Wojciech Glanc w materiale zamieszczonym na swoim kanale na YouTube otwarcie mówił, że sprzeciwia się polityce prowadzonej przez PiS.

"Chciałbym zacytować tutaj zdanie pana Seweryna, który ostatnio bardzo jasno określił: "to już nie jest czas na protesty pokojowe". To już nie jest czas na dyskusje, na debaty i tym podobne rzeczy" - powiedział wróżbita.

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Glanc nie ukrywał też złości na rodaków

Wojciech Glanc nie krył również oburzenia na rodaków mieszkających w Niemczech. Za "żenujące" uznał, że przy 100 tysięcznej Polonii mieszkającej w Berlinie na demonstracji pod Bramą Brandenburską pojawiło się zaledwie "kilkaset osób".

"Gdzie Wy Polacy do cholery jesteście?" - pytał Glanc, nie kryjąc swojej złości.

Jasnowidz wyraził również nadzieję, że najbliższe wybory odsuną obóz Zjednoczonej Prawicy od władzy, a jego politycy poniosą odpowiedzialność za wszystkie swoje przewinienia.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Niebawem rusza nabór wniosków o wypłatę 300 złotych. Kto może starać się o dodatkowe pieniądze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Wnuczka usłyszała od swojej babci, że ta nie zapisze jej mieszkania. Młoda kobieta nie spodziewała się, że sprawy przybiorą taki obrót

O tym się mówi: Kapłan bawił się z młodzieżą pod mostem. Nagranie wywołało w sieci spore poruszenie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"