Portal "Przytulność" opisuje wyjątkową historię seniorki, która postanowiła poddać swoją wnuczkę zaskakującemu testowi. Anna odwiedzała babcię regularnie, żeby pomóc jej w codziennych sprawunkach. W trakcie jednej z wizyt starsza kobieta już od progu oświadczyła, że wnuczka nie ma co liczyć na jej mieszkanie, bo ona nie zamierza jej go zapisywać.

"Chcesz tylko mojego mieszkania"

Anna starała się odwiedzać babcię co najmniej 3 razy w tygodniu. Tego dnia miała wolne, więc postanowiła wybrać się do mieszkania seniorki. Wcześniej wstąpiła do sklepu i kupiła coś do jedzenia.

Kiedy zaczęła rozładowywać zakupy i chować je do lodówki, babcia podeszła do niej i zapytała, dlaczego wnuczka ją tak często odwiedza. Przyznała, że widziała w telewizji materiał, w którym dobre wnuki zaraz po przepisaniu im na własność mieszkania, wyrzucały seniora do domu opieki, zapominając o nim.

Anna przyzwyczajona była do dość ciężkiego charakteru babci, więc nie obraziła się na jej słowa. Oświadczyła stanowczo, że ma gdzieś mieszkanie, a jedyne, na czym jej zależy do dobre samopoczucie seniorki. Nie przejęła się, nawet wtedy, kiedy babcia oświadczyła jej, że mieszkanie zapisze bratu Anny.

Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360

Telefon od brata

Anna wzięła się za gotowanie ulubionego dania babci. Wtedy dostrzegła a telefonie masę nieodebranych połączeń. Dzwonił jej brat, z którym nie miała szczególnie dobrych relacji. Była pewna, że musiało stać się coś poważnego, że tyle razy do niej telefonował.

Kidy do niego oddzwoniła, szybko tego pożałowała. Brat nie przywitał się, tylko zaczął na nią krzyczeć, że przekabaciła staruszkę, żeby ta przepisała jej mieszkanie. Anna nie zamierzała tego słuchać. Rozłączyła się.

Telefon/YouTube @TVP3 Rzeszów
Telefon/YouTube @TVP3 Rzeszów
Telefon/YouTube @TVP3 Rzeszów

Babciny test

Weszła do pokoju babci i zapytała ją, co to wszystko ma znaczyć. Seniorka przyznała, że testowała zarówno Annę, jak i jej brata. Kiedy Andrzej dwa dni wcześniej ją odwiedził, seniorka powiedziała mu, że zdecydowała się przepisać swoje mieszkanie na jego siostrę. Mężczyzna miał wybuchnąć. Krzyczał na babcię i jej wygrażał. A potem wyszedł, trzaskając drzwiami.

Seniorka to sama zrobiła z wnuczką. Jednak reakcja Anny była całkowicie odmienna i przekonała seniorkę, że to właśnie wnuczce zostawi swój dobytek.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Marta Kaczyńska zabrała syna w wyjątkowe miejsce. Oboje świetnie się bawili. Te zdjęcia są na to najlepszym dowodem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Kapłan bawił się z młodzieżą pod mostem. Nagranie wywołało w sieci spore poruszenie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"