Jak przypomina portal "Interia", małżeństwo Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch uchodzi w opinii ich sąsiadów za niemal idealne. Teraz głos w sprawie zabrał ojciec skoczka, który zdradził, jak wyglądają relacje jego syna z ukochaną.

Ewa Bilan-Stoch aktywnie pomaga

Dla obserwatorów Ewy Bilan-Stoch nie jest tajemnicą, że żona skoczka aktywnie włącza się w pomoc walczącej o wolność Ukrainie. Jest jednym z członków ekipy "Exena", która dostarcza naszym wschodnim sąsiadom samochody terenowe. Jak przyznała, kiedy poinformowała męża, że zgłosiła się do projektu, ten nie przyjął jej pomysłu entuzjastycznie.

Jak przyznała, musiała negocjować z mężem możliwość wyjazdu na Ukrainę, ale ostatecznie przyjął jej decyzję ze zrozumieniem i stara się dać ukochanej wsparcie.

Ojciec Kamila Stocha zdradził prawdę na temat małżeństwa syna

Kamil Stoch wspiera żonę w jej wyborach i może liczyć na takie samo zrozumienie i akceptację także z jej strony. Ojciec skoczka stwierdził, że Ewa i Kamil dobrali się idealnie.

Bronisław Stoch podkreślił, że małżeństwo daje jego synowi poczucie bezpieczeństwa. Zresztą on sam nie raz mówił, że Ewa "daje mu siłę do walki z samym sobą" i "buduje jego poczucie pewności jako mężczyzny".

Ojcic Kamila Stocha nie ukrywa, że bardzo cieszy go to, jak wygląda związek jego syna. Zapewnił również, że "cała rodzina ma bardzo dobry kontakt z Ewą". Okazuje się, że opinie, jakimi dzielili się wcześniej sąsiedzi Stochów, nie były przesadzone.

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch/YouTube @Eurosport Polska
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch/YouTube @Eurosport Polska
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch/YouTube @Eurosport Polska

Spodziewaliście się takiej oceny małżeństwa Stochów?

To też może cię zainteresować: Przygnębiający widok miejsca spoczynku Krzysztofa Pachuckiego. W pożegnaniu uczestnika „Rolnik szuka żony” wzięły udział tłumy. Jak wygląda dziś

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tak wygląda miejsce spoczynku Kacpra Tekieli. Justyna Kowalczyk w poruszający sposób uczciła miłość męża do gór. Chodzi o bardzo symboliczny przedmiot

O tym się mówi: Marcin Hakiel złamał żelazną zasadę i zdradził tajemnicę. Tancerz wyznał, czego żałuje w małżeństwie z Cichopek. Drugi raz nie popełni tego błędu